TRUCKER CLUB

poniedziałek, 27 czerwiec 2022 / Opublikowane w All, MASTER TRUCK, TRUCKER CLUB
Dobrze zachowany MAN i wnętrza tuningowanych ciężarówek na Master Truck Show. Trucker Club to nie tylko wspomnienia ze zlotu Master Truck Show. Najpiękniejsze tuningowane ciężarówki i inne pojazdy goszczące na zlocie oraz ich właściciele, a także porcja muzyki na żywo z Master Truckowej sceny.
poniedziałek, 20 czerwiec 2022 / Opublikowane w All, TRUCKER CLUB
W 143 odcinku Trucker Clubu Krzysiek pokaże swoją czarno-czerwoną Scanię, a w Master Truckowej relacji odwiedzimy bardziej off-roadową część zlotu.
poniedziałek, 13 czerwiec 2022 / Opublikowane w All, TRUCKER CLUB
Piękna Scania do przewozu drewna, ATV Europe i Tymczasowe Drogi Modułowe na Master Truck Show 2021 - 8 część relacji, porcja muzyki na żywo z Master Truckowej sceny. Trucker Club to nie tylko wspomnienia ze zlotu Master Truck Show. Najpiękniejsze tuningowane ciężarówki i inne pojazdy goszczące na zlocie oraz ich właściciele, a także porcja muzyki na żywo z Master Truckowej sceny.
poniedziałek, 06 czerwiec 2022 / Opublikowane w All, TRUCKER CLUB
W tym odcinku Trucker Clubu zobaczycie perełkę EPO Trans, czyli Stara 25, a w relacji z Master Truck Show 2021 skupimy się na samochodach z Ameryki. Trucker Club to nie tylko wspomnienia ze zlotu Master Truck Show. Najpiękniejsze tuningowane ciężarówki i inne pojazdy goszczące na zlocie oraz ich właściciele, a także porcja muzyki na żywo z Master Truckowej sceny.
TOP