aktualności

MAN wmurowuje kamień węgielny pod rozbudo-wę fabryki pod Krakowem
wtorek, 25 styczeń 2022 / Opublikowane w AKTUALNOŚCI, All, CIEKAWOSTKI, GŁÓWNA, NEWS
AUTO - DAKAR 2022 - STAGE 11
czwartek, 20 styczeń 2022 / Opublikowane w AKTUALNOŚCI, All, GŁÓWNA, NEWS
Edycja 2022 Rajdu Dakar dobiegła końca, po ponad 8000 km w ekstremalnych warunkach, przez bezkresne piaski, wydmy i wąwozy. PETRONAS Team De Rooy IVECO utrzymywał spójny poziom przez cały drugi tydzień rywalizacji. W klasyfikacji ogólnej wszystkie ciężarówki zespołu znalazły się w pierwszej dziesiątce, a Janus van Kasteren zajął piąte miejsce, wyprzedzając bardzo mocnych konkurentów. Edycja 2022 Rajdu Dakar dobiegła końca, po ponad 8000 km w ekstremalnych warunkach, przez bezkresne piaski, wydmy i wąwozy. PETRONAS Team De Rooy IVECO utrzymywał spójny poziom przez cały drugi tydzień rywalizacji. W klasyfikacji ogólnej wszystkie ciężarówki zespołu znalazły się w pierwszej dziesiątce, a Janus van Kasteren zajął piąte miejsce, wyprzedzając bardzo mocnych konkurentów.
Niepołomice fabryka MAN
czwartek, 20 styczeń 2022 / Opublikowane w AKTUALNOŚCI, All, GŁÓWNA, NEWS
Dziś uroczyście wmurowano kamień węgielny pod nowy obiekt fabryki MAN'a w Niepołomicach. Koncern zainwestuje w rozbudowę zakładów 95 mln euro (ponad 420 mln zł).
My Scania – jedna platforma łącząca wiele usług Scania
wtorek, 18 styczeń 2022 / Opublikowane w AKTUALNOŚCI, All, GŁÓWNA, NEWS
My Scania to nowy portal klienta umożliwiający wygodny dostęp do informacji i usług Scania. Rozwiązanie jest dostępne dla klientów w Polsce od 18 stycznia br. Jako pierwsze w portalu dostępne są usługi zarządzania flotą (FMS) i pobierania danych z tachografu cyfrowego.
TOP