Jak wynika z artykułu, opublikowanego na portalu trans.info, braki kierowców to problem nie tylko Polski, ale wręcz globalny.
Rozwiązań szukają Anglicy, Francuzi, Niemcy, a nawet Amerykanie. Na przykład jedna z krajowych firm, aby zatrzymać kierowców u siebie, dała im do dyspozycji nowe auta klasy miejskiej, które mogą wykorzystywać nie tylko w celu dojazdu do pracy, ale także prywatnie. Samochody wyposażone są w komplet opon letnich i zimowych, mają pełne ubezpieczenie i zapewnione serwisowanie. Po trzech latach użytkowania kierowca będzie miał prawo pierwokupu samochodu.
A jakich metod używają Anglicy – dowiecie się z bardzo ciekawej informacji, zamieszczonej na na trans.info, gdzie nie tylko opisano sposoby i pomysły na znalezienie szoferów, ale też zawarto pewne spostrzeżenia natury socjalnej dotyczące tej profesji i jej znaczenia dla każdego z nas.



![Targi Volvo 4 Poland i Honda Gold Wing na Master Truck Show 2021 [Na Osi 952] Targi Volvo 4 Poland i Honda Gold Wing na Master Truck Show 2021 [Na Osi 952]](https://naosi.pl/wp-content/uploads/2021/11/na-osi-952-www-hd-370x240_c.jpg)



