NA OSI

TV BRAWOKONTAKT
  • OGLĄDAJ
    • naosi.pl
    • player.pl
  • ODCINKI
  • AKTUALNOŚCI
  • PROGRAM
    • o programie
    • godziny emisji
    • producent
    • sponsorzy
  • MASTER TRUCK
    • WYDARZENIE
    • MT ODCINKI
  • TRUCKER CLUB
  • TESTY
ZAREKLAMUJ SIĘ
  • Home
  • AKTUALNOŚCI
  • 4 stacja paliw MOYA w sercu Podlasia

4 stacja paliw MOYA w sercu Podlasia

niedziela, 11 październik 2020 / Opublikowane w AKTUALNOŚCI, GŁÓWNA, NEWS

4 stacja paliw MOYA w sercu Podlasia

 

Nowoczesny obiekt położony jest w Białymstoku, przy ulicy Składowej 11. Kierowcy mogą zatankować tu każdy rodzaj paliwa, zrobić zakupy w dobrze zaopatrzonym sklepie wielobranżowym oraz skorzystać z oferty Caffe MOYA.
Stacja MOYA w Białymstoku oferuje każdy rodzaj paliwa – benzynę 95, 98, olej napędowy ON oraz wzbogacony ON MOYA Power, a także LPG. Zatankować można tu zatem dowolny pojazd – samochód osobowy, motocykl, ciężarówkę czy nawet pojazd rolniczy. Co więcej, stacja oferuje także komfortowy podjazd dla dużych samochodów, typu ciągnik siodłowy, szybki wlew oleju napędowego oraz płyn AdBlue (sprzedawany w pojemnikach). Ponadto kierowcy mogą tu skorzystać z kompresora.

– Dogodne położenie stacji MOYA w Białymstoku – tuż obok ogródków działkowych i rezerwatu przyrody Las Zwierzyniecki – przyczyniło się do decyzji o koncentracji się na obsłudze ruchu lokalnego – miejskiego. Jesteśmy przekonani, że wysoka jakość oferowanych tu produktów, a także atrakcyjne ceny i akcje promocyjne, sprawią że mieszkańcy Białegostoku chętnie będą się tu zatrzymywać – mówi Filip Puchalski, dyrektor ds. operacyjnych MOYA, członek zarządu Anwim S.A.

Na wszystkich klientów, także niezmotoryzowanych czeka dobrze zaopatrzony sklep, w którym można zrobić codzienne zakupy, także w niedziele niehandlowe. Oferta sklepu jest dopasowywana do potrzeb i oczekiwań klientów. Wśród dostępnych na półkach produktów marki własnej MOYA znajdują się m.in. mineralizowana MOYA Woda oraz napój energetyczny MOYA Energia.

– Przestrzeń stacji została zaprojektowana z uwzględnieniem specyfiki miejskiej lokalizacji oraz oczekiwań najbardziej wymagających klientów. W zależności od potrzeby można zrobić tam szybkie zakupy lub odpocząć i zjeść w komfortowych warunkach czy skorzystać z ogólnodostępnej sieci WiFi. Stacja jest przyjazna rodzicom podróżującym z dziećmi – w toalecie znajduje się przewijak, a w strefie gastronomicznej krzesełko do karmienia – dodaje Filip Puchalski.
W menu Caffe MOYA każdy znajdzie dla siebie coś pysznego: od aromatycznej kawy po dania obiadowe. Na stacji MOYA w Białymstoku szczególnie polecamy dostępne w różnych wariantach hot-dogi oraz świeże, przygotowywane na miejscu kanapki i zapiekanki. Dla tych, którzy chcą zjeść więcej przygotujemy pyszną pizzę 30 cm lub zaproponujemy zestaw stripsy z kurczaka i frytki. Podstawą oferty Caffe MOYA jest dostępna w różnych wariantach kawa: espresso, macchiato, latte, cappuccino, mocha, flat white oraz klasyczne – czarna i z mlekiem. Do kawy najlepiej pasuje coś słodkiego: rogalik, drożdżówka, muffin, brownie czy bezglutenowe ciasteczko.

W Białymstoku, zwanym sercem Podlasia, funkcjonują już cztery stacje pod marką MOYA. Oprócz nowo otwartej stacji MOYA, na ul. Składowej, zatankować można także przy ul. Wysockiego 166, Bitwy Białostockiej 11 i Zabłudowskiej 52.
– Trzeci kwartał 2020 r. jest dla nas niezwykle intensywny, jeżeli chodzi o otwarcia nowych stacji MOYA. Spodziewamy się, że ten stan rzeczy nie zmieni się do końca roku. Utrzymujemy pozycję lidera pod względem rozwoju, co jest dla nas powodem do dumy. Najważniejsza jednak w dalszym ciągu jest satysfakcja z zadowolenia naszych klientów odwiedzających obiekty MOYA w całej Polsce – mówi Filip Puchalski.

źródło: MOYA

TAG: 4 stacja na podlasiu, Moya, nesw na osi, sieć stacji paliw

Co możesz jeszcze przeczytać

Na Osi odcinek nr 876
MSPO w Kielcach
Potrzebny plan na wypadek 2 fali

Najczęściej czytane

  • Truck Story: 60-metrowa pompa do betonu | Na Osi 1134

    Truck Story: 60-metrowa pompa do betonu. Materi...
  • Nie zabijaj, nie daj się zabić: Dynamiczne wybicie z rytmu | Na Osi 1134

    Analiza wypadku: Dynamiczne wybicie z rytmu. Ma...
  • Jak policjanci szkolili się na torze w Poznaniu? | Na Osi 1134

    Jak policjanci szkolili się na torze w Poznaniu...
  • Premierowy pokaz bardzo lekkiegto autotransportera polskiej marki Luggi | Na Osi 1134

    Premierowy pokaz bardzo lekkiegto autotransport...
  • Analiza wypadku z dziką zwierzyną | ZAJAWKA Na Osi 1135

    W 1134 odcinku Na Osi analiza wypadku z dziką z...

Archiwum

  • maj 2025
  • kwiecień 2025
  • marzec 2025
  • luty 2025
  • styczeń 2025
  • grudzień 2024
  • Listopad 2024
  • październik 2024
  • wrzesień 2024
  • sierpień 2024
  • lipiec 2024
  • czerwiec 2024
  • maj 2024
  • kwiecień 2024
  • marzec 2024
  • luty 2024
  • styczeń 2024
  • grudzień 2023
  • Listopad 2023
  • październik 2023
  • wrzesień 2023
  • sierpień 2023
  • lipiec 2023
  • czerwiec 2023
  • maj 2023
  • kwiecień 2023
  • marzec 2023
  • luty 2023
  • styczeń 2023
  • grudzień 2022
  • Listopad 2022
  • październik 2022
  • wrzesień 2022
  • sierpień 2022
  • lipiec 2022
  • czerwiec 2022
  • maj 2022
  • kwiecień 2022
  • marzec 2022
  • luty 2022
  • styczeń 2022
  • grudzień 2021
  • Listopad 2021
  • październik 2021
  • wrzesień 2021
  • sierpień 2021
  • lipiec 2021
  • czerwiec 2021
  • maj 2021
  • kwiecień 2021
  • marzec 2021
  • luty 2021
  • styczeń 2021
  • grudzień 2020
  • Listopad 2020
  • październik 2020
  • wrzesień 2020
  • sierpień 2020
  • lipiec 2020
  • czerwiec 2020
  • maj 2020
  • kwiecień 2020
  • marzec 2020
  • luty 2020
  • styczeń 2020
  • grudzień 2019
  • Listopad 2019
  • październik 2019
  • wrzesień 2019
  • sierpień 2019
  • lipiec 2019
  • czerwiec 2019
  • maj 2019
  • kwiecień 2019
  • marzec 2019
  • luty 2019
  • styczeń 2019
  • grudzień 2018
  • Listopad 2018
  • październik 2018
  • kwiecień 2018
  • marzec 2018
  • 0

Kategorie

  • AKTUALNOŚCI
  • All
  • CIEKAWOSTKI
  • GŁÓWNA
  • KALENDARIUM WYDARZEŃ
  • KIEROWCA i JEGO AUTO
  • MASTER TRUCK
  • MOTO FARMER
  • NA OSI
  • NA OSI TV
  • NEWS
  • NIE ZABIJAJ NIE DAJ SIĘ ZABIĆ
  • ODCINKI
  • ODPOWIEDZI EKSPERTA
  • PROGRAM
  • PRZEWOŹNIK
  • REPORTAŻE
  • TELEDYSKI
  • TESTY
  • TRUCK STORY
  • TRUCK VS. TRUCK
  • TRUCKER CLUB
  • WARSZTAT
  • ZLOTY
  • ZWIASTUNY

Producent programu

Oglądaj naosi.pl
Oglądaj player.pl
Odcinki
Aktualności
O programie
Godziny emisji
Producent

Sponsorzy
Galeria
Master Truck
Trucker Club
Testy
Zareklamuj się
Kontakt

TV Brawo
Brawo Disco Polo
Studio
Fotolustro
Nasza załoga
Pracuj w TV Brawo
Praktyki

Główny sponsor programu

Telewizyjne Studio BRAWO,
ul. Nowowiejska 1, 46-073 Chróścina

Tel.: + 77 464 02 08
e-mail: biuro@tvbrawo.pl

Regulamin

Polityka prywatności

Designed by EXODUS BRAND  © 2019 Studio BRAWO All rights reserved.

Producent programu

Główny sponsor programu

Telewizyjne Studio BRAWO,
ul. Nowowiejska 1, 46-073 Chróścina

Tel.: + 77 464 02 08
e-mail: biuro@tvbrawo.pl

Polityka prywatności

Regulamin

Made by EXODUS BRAND  © 2019 Studio BRAWO All rights reserved.

TOP