Czy młody kierowca może jeździć moim samochodem – OC? Uszkodzenie duńskiej naczepy przez kierowcę pod wiaduktem – jak rozwiązać ten konflikt? Tomasz Kukułka i Wojciech Fraszek to eksperci, którzy odpowiedzą na każde pytanie z dziedziny transportu i logistyki, które was trapi.
Pytania możecie zadawać w komentarzach, jak i bezpośrednio na adres e-mail: biuro@tvbrawo.pl z tematem: pytanie do ekspertów.
Fragment pochodzi z programu Na Osi – nadawany w Motowizji, Tele 5, TVC, Adventure oraz w Player.pl
Premiera w każdą sobotę o 10:35 w Motowizji! Godziny emisji znajdziesz na naosi.pl/godziny-emisji/

![Wypadek a kolizja? Jak najlepiej zrekompensować dyżur [Eksperci Na Osi radzą] Wypadek a kolizja? Jak najlepiej zrekompensować dyżur [Eksperci Na Osi radzą]](https://naosi.pl/wp-content/uploads/2021/12/eksperci-na-osi-radzą-955-www-hd-370x240_c.jpg)
![Bezpieczne wyprzedzanie rowerzysty [Ekspert Na Osi radzi] Bezpieczne wyprzedzanie rowerzysty [Ekspert Na Osi radzi]](https://naosi.pl/wp-content/uploads/2022/10/4-370x240_c.png)


