W tym odcinku zobaczyć będzie można między innymi: ogromną radość druhów z OSP w Polskiej Nowej Wsi, dumnie i donośnie chwalących się swoim nowym wozem bojowym; dalszy ciąg cyklu o prawidłowym mocowaniu ładunków, zwracający uwagę na istotne aspekty tego zagadnienia; wspomnienie świątecznej atmosfery, jaka na przełomie roku zagościła wśród opolskich przewoźników; w cyklu „Nie zabijaj – nie daj się zabić” następny przykład groźnego zachowania na drodze; niezwykły mariaż ciężarówek z muzyką, którego różne oblicza potrafią dość mocno zaskoczyć.


![20 lat ITD, zlot w Łowiczu i Truck Story o tuningu [Na Osi 1005] 20 lat ITD, zlot w Łowiczu i Truck Story o tuningu [Na Osi 1005]](https://naosi.pl/wp-content/uploads/2022/11/1005-na-osi-yt-2-370x240_c.jpg)
![Najpiękniejsze na Master Trucku i Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego/ 2 [Na Osi 1002] Najpiękniejsze na Master Trucku i Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego/ 2 [Na Osi 1002]](https://naosi.pl/wp-content/uploads/2022/10/1002-na-osi-y-2t-370x240_c.jpg)

