TESTY

piątek, 18 Październik 2019 / Opublikowane w AKTUALNOŚCI, GŁÓWNA, NEWS, PRZEWOŹNIK, REPORTAŻE, TESTY
Mercedes Actros od kuchni Mercedes Benz Polska zaprosił nas do wzięcia udziału w nietypowej prezentacji najnowszej generacji Actrosa. Dwudniowy test, pod hasłem “Actros od kuchni”, miał pokazać uczestnikom, co oferuje ten pojazd. Zobaczcie.
sobota, 04 Maj 2019 / Opublikowane w TESTY, ZLOTY
Zobaczycie między innymi: – Konkursowe wyczyny ze Scanią – Najlepszych w sieci DAF’a – Mistrza kierownicy – Miejską pomoc drogową – Relację z ważnych obrad – Porcję wrażeń z Poznania oraz wiele innych ciekawych tematów. Motowizja Sobota 16:45 Niedziela 9:05 Niedziela 17:20 Tele5 następna sobota 12:15. NTL, ADVENTURE HD I TVR oraz rozpiska emisji: TU Przypominamy Wam też o
czwartek, 02 Maj 2019 / Opublikowane w TESTY, WARSZTAT
Zobaczcie jedną z największych w Polsce pomp do betonu. Zabudowano ją na specjalnie przygotowanym podwoziu MAN’a TGS. Popatrzcie.  
niedziela, 28 Kwiecień 2019 / Opublikowane w TESTY
To ciągnik 4×2 opracowany z myślą o zastosowaniach dystrybucyjnych do 37 ton, realizowanych w obszarach miejskich, w których standardem są naczepy z pojedynczymi lub podwójnymi osiami.  Pojazd wykorzystuje zaawansowaną technologię E-Power firmy VDL. Zobaczcie!    
TOP