Słuchajcie, namieszaliśmy! OKLEJSIE.PL działa z nami i wydrukuje dla nas, a tak naprawdę dla Was wszystkie naklejki na świecie! No… na pewno te z logo Master Truck Show!:) Mało tego! Podczas zlotu firma szykuje rewelacyjne promocje dla gości! Cały zamęt związany z szukaniem innej partnerskiej drukarni wynikł z nieporozumienia i chwilowych problemów w przepływie informacji w Biurze Organizatora, do czego się przyznajemy i przepraszamy wszystkich, których wprawiliśmy w konsternację, a zwłaszcza firmę OKLEJSIE.PL, która to nigdy nie zamierzała z nami przerywać współpracy. Jednocześnie prosimy o wyrozumiałość – jest to dla nas najgorętszy czas i zwyczajnie czasem miesza nam się w głowach od namiaru obowiązków ;)

A skoro drukarnia ogarnięta, produkcja ruszyła, mamy też inną ważną informację dla Was: wszyscy chętni na naklejki i plakaty mogą już zacząć się zgłaszać, z tym że rozpatrujemy tylko zgłoszenia przesłane za pośrednictwem e-maila (adres: mastertruck@mastertruck.pl), które w temacie będą miały wpisane: NAKLEJKI i/lub PLAKATY, a w treści dane do wysyłki, ilości i – w przypadku naklejek – wymiary (dostępne są 40 / 60 / 100 / 150 cm – długość). Prosimy o niezgłaszanie się przez messengera, bo nie będzie to brane pod uwagę! Czas start!

Pamiętajcie, że plakaty należy rozwieszać w miejscach dozwolonych, jak np. darmowe tablice i słupy ogłoszeniowe, zaprzyjaźnione firmy, sklepy. Robicie to na własną odpowiedzialność, więc ewentualne konsekwencje za niedostosowanie się do tych zasad spadają na Was. I najważniejsze: róbcie dokumentację fotograficzną z plakatami!

MT naklejka_small