MASTER TRUCK

piątek, 07 Sierpień 2020 / Opublikowane w AKTUALNOŚCI, GŁÓWNA, MASTER TRUCK, NEWS
piątek, 07 Sierpień 2020 / Opublikowane w AKTUALNOŚCI, GŁÓWNA, MASTER TRUCK, REPORTAŻE
Z wielkim żalem żegnamy znanego wszystkim w świecie transportu, od dawna zapraszanego na zlot Master Truck, właściciela rozpoznawalnych w całej Europie ciężarówek, Andreas’a Andal Schuberta. To dla nas bardzo przykra wiadomość. Szerokości na niebieskich autostradach Andreas!
czwartek, 06 Sierpień 2020 / Opublikowane w AKTUALNOŚCI, GŁÓWNA, MASTER TRUCK, REPORTAŻE
Na rynku usług TSL firma Erontrans z powodzeniem działa od 1989 roku. Wśród firm oferujących szeroko pojęty transport jest niezawodny. Wśród ich oferty znajdziemy usługi tj.: zarządzania łańcuchem dostaw, transportu drogowego całopojazdowego i drobnicowego, spedycji lotniczej czy przepraw promowych. Transport intermodalny również znajdziemy w ofercie. Szeroki wachlarz usług firmy umożliwił przebycie trasy przez Bałtyk zagranicznych
czwartek, 06 Sierpień 2020 / Opublikowane w AKTUALNOŚCI, GŁÓWNA, MASTER TRUCK, REPORTAŻE
Grupa SKAT oferuje swoim klientom kompleksową obsługę w zakresie transportu, spedycji i logistyki. Do SKAT Transport należy również marka PromySKAT, która zapewnia ponad 400 połączeń promowych pomiędzy 35 krajami oraz ponad 200 portami w całej Europie. To właśnie dzięki tej usłudze na zlocie Master Truck Show goszczono, mnóstwo zagranicznych kierowców i ich przepiękne ciężarówki.
TOP