Bal Transportowca Zaproszenie GOŚCIE
W związku z przypadającym na 26 kwietnia 2019 roku
Dniem Transportowca i Drogowca, mamy przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w II Balu Transportowca i Drogowca, który odbędzie się 11 maja 2019 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu.

Pierwsza edycja imprezy spotkała się z bardzo pozytywnym oddźwiękiem ze strony jej adresatów – przewoźników województwa opolskiego i województw ościennych; toteż postanowiliśmy kontynuować powrót do dawnej tradycji związanej ze świętem transportowca i drogowca.

Redakcja Programu „Na Osi” podjęła się organizacji tego wydarzenia wspólnie z Przewoźnikami, Opolskim Zrzeszeniem Przewoźników Drogowych oraz Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu.

Bal w formie eleganckiej imprezy zasiadanej przy okrągłych stołach bankietowych z pełnym wyżywieniem i z dostępem do baru oraz z zabawą taneczną do białego rana rozpocznie się o godzinie 19:00 w CWK w Opolu przy ul. Wrocławskiej 158. Cena uczestnictwa w balu to 150 zł/ osobę.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa z osobami towarzyszącymi.
Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie do dnia 05.05.2019r. mailem na adres biuro@tvbrawo.pl lub pod nr tel. 77 464 02 08.

Bal Transportowca Zaproszenie GOŚCIE