450x100

Drugi raz z rzędu łódzka Atlas Arena będzie gościć największą naczepową imprezę w Polsce. Znamy już datę oraz wstępny plan wydarzenia.

Naczepomania to wystawa przeznaczona zarówno dla producentów, jak i dystrybutorów pojazdów ciężarowych – przede wszystkim wszelkiego rodzaju naczep i przyczep, ale także ciągników. Jej sporą część stanowi również część targowa ze stoiskami dostawców komponentów, akcesoriów i usług związanych z szeroko rozumianą branżą transportową. Naczepomania to idealne miejsce do branżowych spotkań, podczas których przekazywane będą informacje na temat nowości produktowych, nowych technologii i wiedzy technicznej. A to wszystko w samym centrum Polski.

Tegoroczna edycja Naczepomanii odbędzie się w sobotę – 8 czerwca, w godzinach 10.00 – 23.00 na terenie Atlas Areny w Łodzi.

Organizatorzy zapraszają osoby zawodowo związane z branżą pojazdów ciężarowych, oraz sympatyków i pasjonatów transportu wraz z rodzinami. W tym roku wejście jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Ponadto, do końca kwietnia, dla wystawców przewidziano atrakcyjne rabaty.

Naczepomania

Oprócz bogatej sceny branżowej, nowy organizator wystawy obiecuje również ciekawą oprawę rozrywkową i jeszcze więcej atrakcji niż przed rokiem. W programie dnia znajdą się widowiskowe pokazy Monster Truck z możliwością odbycia niecodziennych przejażdżek, symulator jazdy samochodem ciężarowym czy liczne konkursy organizowane przez polskich Strongmanów. Biesiadę wieczorną uświetni koncert znanej z programu „Mam Talent” grupy Me Myself and I, która tworzy muzykę bez użycia instrumentów muzycznych oraz after party z DJ’em pod gwiazdami. Całość poprowadzi znany komentator F1, Andrzej Borowczyk.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.naczepomania.pl