Mamy wyniki – dla tych, którzy nie byli, a chcą wiedzieć oraz dla tych, którzy byli i chcą sprawdzić a także dla tych, którzy wygrali i chcą się pochwalić. Serdeczne gratulacje, wyrazy przykrości dla pozostałych oraz życzenia sukcesów w kolejnych edycjach. Pamiętajcie – każdy z Was, który robi cokolwiek jest zwycięzcą i bohaterem w swoim aucie! Do zobaczenia za rok oraz oczywiście w programie „Na Osi”, w którym już wkrótce obszerne relacje z imprezy.

IMG_9961

ZWYCIĘZCY MASTER TRUCK 2018

NAJLEPSZE STOISKO ZLOTU – THE BEST STAND OF THE SHOW

3 miejsce BRAT-KUL

2 miejsce MAVET

1 miejsce ENA TRUCK

MASTER MINI TRUCK

3 miejsce KENWORTH W900 DOMINIK GAWEŁ

2 miejsce IVECO STRALIS KRZYSZTOF RYBA

1 miejsce VOLVO FH JAKUB SŁOTA

DAF ZLOTU

Najładniejszy DAF zlotu – Nr 2 – DAF ALIEN TOM-TECH

Najlepiej oświetlony DAF zlotu – Nr 289 – DAF X-MEN – GOSPED

Najsympatyczniejszy team DAF – NIKA TRANS

IVECO ZLOTU

POJAZD NR 52 IVECO IVAN POMOC DROGOWA TYTAN

MAN ZLOTU

MAN MORAWIEC

MERCEDES ZLOTU

POJAZD nr 77 MERCEDES ACTROS, FIRMA MAGPOL

RENAULT ZLOTU

POJAZD NR 170, RENAULT MAGNUM, FIRMA POL-MARK

SCANIA ZLOTU

POJAZD NR 118 SCANIA CZTEREJ PANCERNI I PIES, FIRMA MATRAS

VOLVO ZLOTU

POJAZD NR 30, VOLVO MINIONKI ROZRABIAJĄ, FIRMA EMTIR

1-SZY POJAZD ZGŁOSZONY NA ZLOT

POJAZD NR 155, VOLVO FH 13, FIRMA CHMAL

14 – TY POJAZD ZGŁOSZONY NA ZLOT

POJAZD NR 166, RENAULT MAGNUM, FIRMA ALTRANS

NAJWIĘKSZA FLOTA

TIGER ENERGY TEAM II

NAJWIĘKSZY DYSTANS – BIGGEST DISTANCE

POJAZD NR 518, CITROEN RELAY LKD SERVICE LTD (HAVANT, GB 1556 KM)

NAGRODA PREZESA RADIA OPOLE/PRIZE OF RADIO OPOLE

POJAZD NR 16, DAF BUNGA BUNGA, FIRMA JADAR

NAGRODA GŁÓWNEGO INSPEKTORA TRANSPORTU DOROGOWEGO/

POJAZD NR 83, SCANIA R620, FIRMA TIMO MUCKE

NAGRODA KOMENDY GŁÓWNEJ POLICJI – POLICE HEADQUARTERS PRIZE

POJAZD NR 76, MERCEDES ACTROS, FIRMA MAGPOL

NAGRODA KOMENDY WOJEWÓDZKIEJ POLICJI W OPOLU

POJAZD NR 21, SCANIA SHOGUN, FIRMA TEDI-TRANS

NAGRODA KOMENDY MIEJSKIEJ POLICJI W OPOLU

POJAZD NR 19, SCANIA R620, MATTHIAS STRAUBE

NAGRODA DZIENNIKARZY

POJAZD NR 323, SCANIA R450, FIRMA POPŁAWSKI

PROMOTOR ZLOTU

NILS WALDAU

NAJLEPSZE PRZEBRANIE

TOM-TECH

WYRÓŻNIENIE ZA FANTAZJĘ

POJAZD NR 748, MAN GDZIE JEST NEMO, FIRMA CHEŁMIŃSKI

POJAZD NR 50, TRABANT ZŁOMEK, FIRMA TOM-TECH

FAWORYT DZIECI

POJAZD NR 188, SCANIA CZTEREJ PANCERNI I PIES, FIRMA MATRAS

NAJŁADNIEJSZY WÓZ STRAŻACKI

POJAZD NR 539, MERCEDES OSP GŁÓWCZYCE

NAJLEPSZY POJAZD AMERYKAŃSKI DO 7,5 TON

POJAZD NR 540 FORD F-1, ACANA

NAJLEPSZY POJAZD AMERYKAŃSKI POWYŻEJ 7,5 TON

POJAZD NR 56 KENWORTH W900L FIRMA ŁĄCZYŃSKI

NAJLEPSZA POMOC DROGOWA

POJAZD NR 380 SCANIA P410 FIRMA LECHMOT

NAJLEPIEJ OKLEJONY MASTER TRUCK

POJAZD NR 456, VOLVO CEBULKA, FIRMA CEBULA TRANSPORT

NAJLEPSZE NAGŁOŚNIENIE

POJAZD NR 295, VOLVO KRECIK, FIRMA SAM II

CIEKAWY MOTYW – WYRÓŻNIENIE

POJAZD NR 18, MERCEDES SPARTA, FIRMA JOŃCZYK

ARANŻACJA OŚWIETLENIA – WYRÓŻNIENIE

POJAZD NR 730 SCANIA R580, PER HENRIKSEN

ARANŻACJA WNĘTRZA – WYRÓŻNIENIE

POJAZD NR 17 SCANIA OLDSCHOOL BABY LEXUS

NAGRODA ZA NIETRĄBIENIE – GENTELMEN OF THE SHOW

POJAZD NR 747, SCANIA GAME OVER, FIRMA REPIŃSKI TRANSPORT

MASTER TRUCK INTERNETU

POJAZD NR 330 VOLVO FH500 FIRMA WICHOT TRANSPORT

MISTRZOWIE TUNINGU – TUNING CHAMPIONS

KK GARAGE

NAJŁADNIEJSZY VAN ZLOTU

3 miejsce POJAZD NR 36 MERCEDES SPRINTER, PERNAK TOMASZ

2 miejsce POJAZD NR 35 VOLKSWAGEN AVATAR, KRZYSZTOF FOJT

1 miejsce POJAZD NR 443 VOLKSWAGEN KRAFTER, FIRMA KABI

NAŁADNIEJSZY OLDTIMER ZLOTU -THE BEST OLDTIMER TRUCK OF THE SHOW

3 miejsce POJAZD NR 43, SCANIA 143, TIMO MUCKE

2 miejsce POJAZD NR 728 VOLKSWAGEN VW PICK UP BULIK ,MICHAŁ JĘDRUSZEK

1 miejsce POJAZD NR 58, JELCZ C317, FIRMA EPO-TRANS

MASTER TRUCK MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO

3 miejsce POJAZD NR 52, IVECO IVAN, POMOC DROGOWA TYTAN

2 miejsce POJAZD NR 731, DAF HULK, FIRMA SYGULKA

1 miejsce POJAZD NR 32, FREIGHTLINER, BARTEK SOŁTYS

MASTER TRUCK NAJLEPSZY WYDECH – MASTER TRUCK OF THE LOUD PIPE

3 miejsce POJAZD NR 93, SCANIA, LEX-US

2 miejsce POJAZD NR 88, SCANIA R500, FIRMA MPT

1 miejsce POJAZD NR 192, SCANIA 143, FIRMA SN-TRUCKSTYLING

NAGRODY TELEWIZJI

NAGRODA OD TELEWIZJI MOTOWIZJA

POJAZD NR 13, DAF VIKING, FIRMA TOM-TECH

NAGRODA OD TELEWIZJI TELE 5

POJAZD NR 3, DAF VADER, FIRMA TOM-TECH

NAGRODA OD TELEWIZJI NTL

POJAZD NR 106, INTERNATIONAL, FIRMA ICS RZEPA

NAGRODA OD TELEWIZJI ADVENTURE HD

POJAZD NR 14, SCANIA DARK SPIRIT, firma PARS

NAGRODA OD TELEWIZJI TVR

POJAZD NR 44, DAF EGIPT, FIRMA ŁUKASZ

NAGRODA OD PROGRAMU NA OSI

POJAZD NR 41, SCANIA LETTI, FIRMA BACA

CIĘŻARÓWKA PUBLICZNOŚCI/MASTER TRUCK OF THE PUBLIC

3 miejsce POJAZD NR 5, SCANIA RED ROSE, FIRMA KLANATRANS

2 miejsce POJAZD NR 70, VOLVO WOLNI 2018, FIRMA TOM-TECH

1 miejsce POJAZD NR 118, SCANIA CZTEREJ PANCERNI, FIRMA MATRAS

MASTER TRUCK – BEST OF SHOW

30 miejsce POJAZD NR 729, SCANIA T730 PER HENRIKSEN

29 miejsce POJAZD NR 88, SCANIA R500, firma MPT

28 miejsce POJAZD NR 9, SCANIA NOSTALGIA, RU ROUTE

27 miejsce POJAZD NR 28, SCANIA SIN-CITY, REPIŃSKI TRANSPORT

26 miejsce POJAZD NR 107, SCANIA MINIONKI II, EMTIR

25 miejsce POJAZD NR 766, SCANIA T, GREGOR ULRICH

24 miejsce POJAZD NR 11, VOLVO VIKING 43, INGO DINGES

23 miejsce POJAZD NR 87, SCANIA R620, MATTIAS STRAUBE

22 miejsce POJAZD NR 702, SCANIA SEVERNI HVEZDA, NORBERT HORVATH

21 miejsce POJAZD NR 120, SCANIA ŚWIĘCI Z BOSTONU, MATRAS

20 miejsce POJAZD NR 77, MERCEDES ACTROS, MAGPOL

19 miejsce POJAZD NR 12, SCANIA R500, WALDAU TRANS

18 miejsce POJAZD NR 70, VOLVO WOLNI 2018, TOM-TECH

17 miejsce POJAZD NR 95, SCANIA, EWERS HOLGER

16 miejsce POJAZD NR 90, SCANIA, DIRK LIMPERT

15 miejsce POJAZD NR 740, SCANIA, TS EXPRESS

14 miejsce POJAZD NR 7, SCANIA HISTORIA, AD BOCAN

13 miejsce POJAZD NR 100, SCANIA BLACK WARRIOR, AUTOHOF BERG

12 miejsce POJAZD NR 580, SCANIA DIRTY HARRY, MOLADERS TRANSPORT

11 miejsce POJAZD NR 208, SCANIA ROLLING STONES, NOESSLER TRANSPORTE

10 miejsce POJAZD NR 5, SCANIA RED ROSE, KLANATRANS

9 miejsce POJAZD NR 17, SCANIA OLDSCHOOL BABY, LEX-US

8 miejsce POJAZD NR 20, VOLVO FH4 DREAMLINER, MAGPOL

7 miejsce POJAZD NR 519, SCANIA ELVIS, MOLANDERS TRANPORT

6 miejsce POJAZD NR 500, SCANIA EINSTEIN, MONCHINA

5 miejsce POJAZD NR 93, SCANIA, LEX-US

4 miejsce POJAZD NR 1, SCANIA DYWIZJON 303, REPIŃSKI TRANSPORT

3 miejsce POJAZD NR 609, SCANIA LEGEND, HEIDE-LOGISTIC

2 miejsce POJAZD NR 2, DAF ALIEN, TOM TECH

1 miejsce POJAZD NR 289, DAF X-MEN, GOSPED

IMG_6283