Master Truck już za nami i chyba nadszedł czas, żeby przedstawić zwycięzców. Oto i oni:

NAJLEPSZE STOISKO
3. IVECO
2. EHRLE
1. OPOLTRANS

MASTER MINI TRUCK
3. Nr 4 Faun HZ50.45/50 8×8 ZTE Radom ADRIAN KISZKA
2. Nr 24 Volvo FH12 PATRYK MOZDYNIEWICZ
1. Nr 21 MAN TGX XLX JAKUB SŁOTA

NAJLEPSZY DAF ZLOTU
Nr 229 DAF „Alien” TOM-TECH

NAJLEPSZE IVECO ZLOTU
Iveco Hi Way KRZYSZTOF DUBICKI

NAJLEPSZY MAN ZLOTU
Nr 270 MAN TGA GREGPOL

NAJLEPSZY MERCEDES ZLOTU
Nr 332 Mercedes „Sparta” JOŃCZYK

NAJLEPSZE RENAULT ZLOTU
Nr 62 Renault Magnum LARGO

NAJLEPSZA SCANIA ZLOTU
Nr 206 Scania Sin City REPIŃSKI TRANSPORT

NAJLEPSZE VOLVO ZLOTU
Nr 594 Volvo White METRANS

PIERWSZY POJAZD ZGŁOSZONY NA ZLOT
Nr 163 Renault Magnum POL-MARK

TRZYNASTY POJAZD ZGŁOSZONY NA ZLOT
Nr 237 MAN Transformers TIGER ENERGY TEAM II

NAJWIĘKSZA FLOTA ZLOTU
TIGER ENERGY TEAM II

NAJWIĘKSZY DYSTANS
Nr 380 Scania SMDS

NAGRODA PREZESA OZPTD
Nr 715 MAN TGX „Hulk” ALEX TRANSPORT

NAGRODA PREZESA ZMPD
Nr 739 Jelcz EPO-TRANS

NAGRODA PREZESA RADIA OPOLE
Nr 31 Scania DREWNOLAND

NAGRODA GŁÓWNEGO INSPEKTORA ITD
Nr 696 Scania SCHEUFLER

NAGRODA KOMENDY GŁÓWNEJ POLICJI
Nr 34 Kenworth ŁĄCZYŃSCY

NAGRODA KOMENDY WOJEWÓDZKIEJ POLICJI
Nr 83 Scania „Ljepotica” KLANATRANS

NAGRODA KOMENDY MIEJSKIEJ POLICJI
Nr 712 Skoda KM LIAZ TEAM

NAGRODA DZIENNIKARZY
Nr 63 MAN „Indian Summer” SZAFRAŃSKI

NAGRODA „PROMOTOR ZLOTU”
Mike Lawson z firmy TEKNO

NAJLEPSZE PRZEBRANIE
TOM-TECH

WYRÓŻNIENIE ZA FANTAZJĘ
Nr 19 Iveco „Ivan” TYTAN

WYRÓŻNIENIE ZA FANTAZJĘ
Nr 165 Scania R SONICTRUCK

FAWORYT DZIECI
Nr 227 Złomek TOM-TECH

NAJLEPSZY WÓZ STRAŻACKI
Nr 450 Star 25 OSP KOMPRACHCICE

NAJLEPSZY POJAZD AMERYKAŃSKI DO 7,5 t
Nr 590 Ford Mustang MIROSŁAW ZALESKI

NAJLEPSZY POJAZD AMERYKAŃSKI POWYŻEJ 7,5 t
Nr 490 Freightliner ACANA

NAJLEPSZA POMOC DROGOWA POD WZGLĘDEM TECHNICZNYM
Nr 439 Mack 70 SZEWCZYK

NAJLEPSZE NAGŁOŚNIENIE
Nr 31 Scania DREWNOLAND

CIEKAWY MOTYW – WYRÓŻNIENIE
Nr 364 Scania „Autka” KADAM

ARANŻACJA OŚWIETLENIA – WYRÓŻNIENIE
Nr 42 DAF „Egipt” ŁUKASZ

ARANŻACJA WNĘTRZA – WYRÓŻNIENIE
Nr 408 Scania 143 TRANSPORTE UND AGRARHANDEL TIMO MUCKE

NAGRODA TELEWIZJI MOTOWIZJA
Nr 430 Volvo STEFAN KUBEIL

NAGRODA TELEWIZJI TELE5
Nr 20 Scania „Letti” BACA

NAGRODA TELEWIZJI NTL
Nr 80 Volvo WUTTKE TRANS

NAGRODA TELEWIZJI ADVENTURE HD
Nr 51 DAF „Black & White” NIKA TRANS

NAGRODA PROGRAMU „NA OSI”
Nr 471 DAF „Jocker” UNION TRANSPORT

NAJŁADNIEJSZY VAN ZLOTU
3. Nr 552 Fiat Ducato BARTOSZ CHMARA
2. Nr 482 Mercedes Sprinter TOMASZ PERNAK
1. Nr 38 Volkswagen „Avatar” KRZYSZTOF FOJT

NAJŁADNIEJSZY OLDTIMER ZLOTU
3. Nr 374 Kamaz WICHOT TRANSPORT
2. Nr 28 Scania 113 „Emil” SWEN KUNERT
1. Nr 35 Freightliner BARTEK SOŁTYS

CIĘŻARÓWKA PUBLICZNOŚCI
3. Nr 502 Scania MATRAS
2. Nr 31 Scania DREWNOLAND
1. Nr 229 DAF „Alien” TOM-TECH

MASTER TRUCK
30. Nr 48 Volvo „Minionki” EMTIR
29. Nr 507 Scania „Złomek” AGROL
28. Nr 206 Scania „Sin City” REPIŃSKI TRANSPORT
27. .Nr 27 Scania „Rio 2” TEDI-TRANS
26. Nr 330 Volvo CHEŁMIŃSKI
25. Nr 428 Sania EWERS
24. Nr 502 Scania MATRAS
23. Nr 410 Mercedes Actros KUCHLER
22. Nr 555 Scania TRANS-SKORPION
21. Nr 593 Scania „Ghost Rider” TEDI-TRANS
20. Nr 306 Volvo MAGPOL
19. Nr 412 Scania MATTIAS STRAUBE
18. Nr 332 Mercedes „Sparta” JOŃCZYK
17. Nr 16 Scania „Old School Baby” LEX-US
16. Nr 465 DAF „Bunga Bunga” JADAR
15. Nr 8 Scania „Smoczyca” SZEWCZYK
14. Nr 9 Scania „Dark Spirit” PARS
13. Nr 5 DAF „Wiking” TOM-TECH
12. Nr 41 Scania NILS WALDAU
11. Nr 454 Volvo „Viking XLIII” INGO DINGES
10. Nr 26 Scania „Hot Rod” REPIŃSKI TRANSPORT
9. Nr 6 Scania „Nostalgia” RU ROUTE
8. Nr 694 Scania Longline SNEEPELS
7. Nr 711 Scania AD BOCIAN
6. Nr 12 Volvo „Piraci z Karaibów” LUGRAS
5. Nr 2 Scania „Red Rose” KLANATRANS
4. Nr 435 Scania „Las Vegas” PIERRE HALL
3. Nr 1 DAF „Vader” TOM-TECH
2. Nr 229 DAF „Alien” TOM-TECH
1. Nr 10 Scania „Dywizjon 303” REPIŃSKI TRANSPORT

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy! Do zobaczenia za rok!

Zobacz także