Logo Master Truck 2018

Aby wziąć udział w zlocie ze swoim pojazdem, należy dokonać zgłoszenia poprzez poniższy formularz, więc, jeżeli jesteś właścicielem tuningowanej ciężarówki, oldtimera lub innego ciekawego, nietypowego pojazdu i chcesz wziąć udział w 14. zlocie Master Truck, koniecznie wyślij zgłoszenie wraz ze zdjęciami swojego pojazdu.

Zlot odbędzie się w dniach 20-21-22 lipca 2018 r. w Polskiej Nowej Wsi k/Opola

Wypełnij żądane pola:

Formularz należy wypełnić jednokrotnie oraz dołączyć dwa zdjęcia pojazdu – jedno z zewnątrz i jedno wnętrza (jeżeli jest tam tuning) lub oświetlenia. W przypadku wątpliwości, czy formularz został poprawnie przesłany – prosimy o kontakt – sprawdzimy, czy zgłoszenie dotarło. Prosimy o nie wypełnianie formularza wielokrotnie!!! Często otrzymujemy po kilkadziesiąt zgłoszeń, ponieważ macie wątpliwości, czy zgłoszenie zostało wysłane. To zupełnie zbędne.

Na wszelki wypadek, przed wypełnieniem formularza przygotujcie takie informacje jak – nr rejestracyjny, długość pojazdu oraz dobrej jakości zdjęcia, których waga nie przekracza 2MB! Większe zdjęcia nie zostaną załadowane, słabej jakości nie pozwolą na weryfikację zgłoszenia. Jeżeli macie więcej zdjęć, którymi chcecie się pochwalić, wyślijcie je wraz z danymi firmy i auta (abyśmy wiedzieli którego zgłoszenia dotyczą) na adres: mastertruck@mastertruck.pl

Uwaga! Zdjęcia pobrane z Fejsbuka, Instagrama i innych aplikacji internetowych często mają nazwy składające się z długiego ciągu liter i cyfr. Przed wysłaniem do nas zmieńcie nazwy plików na „normalne”, będzie większe prawdopodobieństwo, że się poprawnie załadują.

Pamiętajcie! Wysłanie formularza jest zgodą na przetwarzanie przez organizatora danych w myśl ustawy o ochronie danych osobowych i służy wyłącznie w celach rekrutacji i uczestnictwa w zlocie oraz stanowi zgodę na publikację przesłanych zdjęć. Uwaga! Zastrzegamy sobie prawo do publikacji wybranych fotografii – brak zdjęcia na naszej stronie nie świadczy o braku zgłoszenia na imprezę.

Uwaga! – Przydatne info:
– Zgłoszenie ciężarówki i udział w zlocie jako uczestnik jest bezpłatny.
– Zgłoszenie i nie dojechanie na zlot z przyczyn technicznych nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami.
– Na pokładzie samochodu może się znajdować dwuosobowa załoga
– Jeżeli tuning pojazdu wymaga pomocy w przygotowaniu samochodu do zlotu – mycie, polerowanie – dopuszczamy bezpłatny udział dodatkowo maks 2-osobowego teamu. Każda następna osoba zobowiązana jest do wykupu wejściówki.
– Jeżeli naczepa bądź przyczepa nie stanowi kompletu do tuningu – nie jest uprawniona do wjazdu na zlot i musi pozostać na parkingu dla naczep, który zlokalizowany jest na terenie lotniska w pobliżu terenu imprezy.

regulations werska stala

regulamin imprezy wersja stala

Uwaga – zgłoszenia przyjmujemy do 10. lipca! Po tym terminie – prosimy o kontakt telefoniczny. Pojazdy będziemy rejestrować również na zlocie – w miarę wolnych miejsc.

Wszelkie informacje odnośnie zgłoszeń POJAZDÓW – UCZESTNICY – pod nr. tel. 696 771 939 – prosimy dzwonić po godzinie 16:00

WYSTAWCY –  udział komercyjny – prosimy dzwonić w dni robocze w godzinach pracy na 77 464 02 08!!!

KONTAKT Z ORGANIZATORAMI ZLOTU

Redakcja Programu „Na Osi”
ul. Nowowiejska 1
46-073 Chróścina
tel. 77 464 02 08
fax 77 464 01 91
e.mail: mastertruck (at) mastertruck.pl

Stań się częścią tej widowiskowej Imprezy i pochwal się swoją maszyną! :)
Do zobaczenia 20-21-22 lipca 2018 r. na terenie Lotniska w POLSKIEJ NOWEJ WSI k/Opola :)

11947630_10153267762774332_1399601558638433643_n