Ruszyły zapisy na 15. edycję Master Truck Show!

Zlot odbędzie się w dniach 19-20-21 lipca 2019 r. w Polskiej Nowej Wsi k/Opola. Stań się częścią tej widowiskowej Imprezy i pochwal się swoją maszyną! :)

Jeżeli jesteś właścicielem tuningowanej ciężarówki, oldtimera lub innego ciekawego, nietypowego pojazdu i chcesz wziąć udział w 15. zlocie Master Truck, wypełnij poniższy formularz i wyślij zgłoszenie!

Uwaga! Formularz należy wypełnić jednokrotnie oraz dołączyć dwa zdjęcia pojazdu – jedno z zewnątrz i jedno wnętrza (jeżeli jest tam tuning) lub oświetlenia. W przypadku wątpliwości, czy formularz został poprawnie przesłany – prosimy o kontakt – sprawdzimy, czy zgłoszenie dotarło. Prosimy o nie wypełnianie formularza wielokrotnie!!! Często otrzymujemy po kilkadziesiąt zgłoszeń, ponieważ macie wątpliwości, czy zgłoszenie zostało wysłane. To zupełnie zbędne.
Na wszelki wypadek, przed wypełnieniem formularza przygotujcie takie informacje jak – nr rejestracyjny, długość pojazdu oraz dobrej jakości zdjęcia, których waga nie przekracza 2MB! Większe zdjęcia nie zostaną załadowane, słabej jakości nie pozwolą na weryfikację zgłoszenia.

Tło MT2019_FB

Pamiętajcie! Wysłanie formularza jest zgodą na przetwarzanie przez organizatora danych w myśl ustawy o ochronie danych osobowych i służy wyłącznie w celach rekrutacji i uczestnictwa w zlocie oraz stanowi zgodę na publikację przesłanych zdjęć. Uwaga! Zastrzegamy sobie prawo do publikacji wybranych fotografii – brak zdjęcia na naszej stronie nie świadczy o braku zgłoszenia na imprezę.

Przydatne informacje: 

  • zgłoszenie pojazdu do udziału w Master Truck Show jest równoznaczne z akceptacją regulaminu zlotu,
  • zgłoszenie ciężarówki i udział w zlocie jako uczestnik jest bezpłatny,
  • zgłoszenie i niedojechanie na zlot z przyczyn technicznych nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami,
  • na pokładzie samochodu może się znajdować dwuosobowa załoga,
  • jeżeli tuning pojazdu wymaga pomocy w przygotowaniu samochodu do zlotu – mycie, polerowanie – dopuszczamy bezpłatny udział dodatkowo maks 2-osobowego teamu. Każda następna osoba zobowiązana jest do wykupu wejściówki,
  • jeżeli naczepa bądź przyczepa nie stanowi kompletu do tuningu – nie jest uprawniona do wjazdu na zlot

 REGULAMIN ZLOTU

Wszelkie informacje odnośnie zgłoszeń POJAZDÓW – UCZESTNICY – na naszej stronie internetowej oraz pod numerem telefonu 502 786 869 (dzwonić po godz. 16:30).

WYSTAWCY –  udział komercyjny – prosimy dzwonić w dni robocze w godzinach pracy na 77 464 02 08!!!

KONTAKT Z ORGANIZATORAMI ZLOTU

Redakcja Programu „Na Osi”

ul. Nowowiejska 1
46-073 Chróścina
tel. 77 464 02 08
fax 77 464 01 91
e.mail: mastertruck (at) mastertruck.pl

Do zobaczenia 19-20-21 lipca 2019 r. na terenie Lotniska w POLSKIEJ NOWEJ WSI k/Opola :)