Nie prowadzimy rezerwacji i przedsprzedaży kart wstępu!

Warunkiem wstępu na teren Imprezy jest zakup Karty Do Głosowania na najładniejszą ciężarówkę w Konkursie Master Truck of Public.

Koszt karty do głosowania upoważniający do przebywania na terenie zlotu w danym dniu Imprezy to 30 zł od osoby dorosłej.

Karty dostępne będą w kasach bezpośrednio przed wejściem na zlot.

Po nabyciu Karty Do Głosowania przy wejściu każdej dorosłej osobie zostanie założona na rękę opaska identyfikacyjna.

Logo 15 Master Truck 2019 z datą wypukłe_perspektywa_małe

 

Opaska, w ustalonym na każdy dzień przez organizatora kolorze, obowiązuje wyłącznie w dniu jej założenia. Wejście na teren zlotu następnego dnia będzie możliwe po zakupie nowej Karty Do Głosowania oraz po otrzymaniu nowej, obowiązującej tego dnia, opaski. Posiadanie odpowiednich opasek będzie sprawdzane wybiórczo także w trakcie trwania zlotu.

Dzieci do 12 roku życia wchodzą za darmo.

Zabrania się wnoszenia na teren Imprezy napojów alkoholowych, środków odurzających lub substancji psychotropowych. Czynne będą natomiast stoiska z: gorącymi posiłkami, przekąskami, lodami, napojami oraz piwem.

Wstęp osób z psami możliwy będzie po założeniu psu smyczy oraz – jeśli należy do ras uznawanych za niebezpieczne – również kagańca. Opiekun psa zobowiązuje się do roztoczenia opieki nad swym czworonogiem oraz  zachowania porządku i czystości (sprzątanie po psie).

UWAGA: Wśród głosujących w konkursie Master Truck of Public zostaną rozlosowane nagrody rzeczowe!!! :)

Dla zmotoryzowanych: Parking zaraz przy wejściu na teren Imprezy.

regulamin imprezy wersja stala

regulations werska stala

regulamin parkingu wesrsja stala

 

 

Master Truck-1