TRUCK BP to dystrybutor części do samochodów ciężarowych Scania oraz DAF. Na rynku działa od 2005 roku. W tym czasie obsłużyli wielu klientów, zarówno indywidualnych, jak i firmy transportowe, a także zakłady mechaniczne i serwisy zajmujące się naprawą ciężarówek. Byli to klienci nie tylko z Polski, ale również z zagranicy. Przez te wszystkie lata zdobyli doświadczenie, które pozwoliło im osiągnąć stabilną pozycję na rynku, a nawet stać się jego liderem.

Zadowolenie klienta przede wszystkim

Niezwykle istotną kwestią jest dla nich wysoka jakość oferowanych produktów, ale nie tylko. Ogromną wagę przykładają również do wysokiej jakości obsługi klienta oraz szybkiej i sprawnej realizacji złożonego przez niego zamówienia. Zadowolenie klienta jest dla nich sprawą pierwszorzędną.

Szczegółowa kontrola części do ciężarówek DAF i Scania

Głównym obszarem działalności firmy jest dystrybucja używanych i nowych części do samochodów ciężarowych Scania oraz DAF. Części, które wystawiają na sprzedaż są starannie selekcjonowane. Zanim dopuszczą je do sprzedaży są dokładnie kontrolowane przez ich doświadczonych mechaników.

Serwis ciężarówek Scania i DAF

Kolejnym obszarem działalności firmy jest serwis samochodów ciężarowych Scania i DAF. Zajmują się kompleksowymi naprawami:

  • powypadkowymi,
  • blacharskimi,
  • mechanicznymi.

Optymalne warunki do magazynowania części

Oferowane przez nich części są składowane w bezpiecznych, odpowiednich dla tego typu produktów, warunkach. Firma zajmuje ogromną powierzchnię. TRUCK BP to:

  • ponad 2 ha terenu,
  • 3000m² hal magazynowych i przemysłowych.

Firma posiada status stacji demontażu pojazdów. W swoich działaniach przestrzega wszelkich norm dotyczących ochrony środowiska.

 

Zobacz stronę sponsora