Firma Tom-Tech z roku na rok robi na nas coraz większe wrażenie. Nie dość, że sukcesywnie poszerza swoją flotę o kolejne, perfekcyjnie stuningowane ciężarówki, to też zawsze bierze na warsztat ambitne projekty. Kto nie pamięta choćby zwycięzcy 12. edycji Master Truck Show – DAFa „Vadera”, czy najgorętszej premiery ubiegłorocznego zlotu – DAFa „Aliena”?

Z początkiem tego roku gdańscy transportowcy zaprezentowali swój najnowszy ciągnik, tym razem marki Volvo. Jest on – jak sami zapowiadają – początkiem większego projektu, którym chcą uczcić 100. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Do ciągnika dołączy w niedalekiej przyszłości naczepa (obecnie w fazie tworzenia) i razem stanowić będą zestaw zatytułowany „Wolni 2018”. Za projekt i wykonanie odpowiadają chłopaki z KK Garage, a inspiracją dla powstania zestawu był film „Niezwyciężeni” wyprodukowany przez IPN.

Postępy w pracach nad „Wolnymi” można śledzić na facebookowym profilu firmy Tom-Tech. My również będziemy informować Was na bieżąco (w międzyczasie szykując miejsce dla nowego, pięknego zestawu na zlocie :)).

Zdjęcia oraz film dzięki uprzejmości COMITY / White Shadow Studio

Zobacz także