763_31032018_bitmapa 5555W najnowszym odcinku „Na osi” zobaczycie autobusy miejskie MAN Lion’s City, bardzo ciekawe dzieje jedynego w swoim rodzaju pojazdu, jakim jest Unimog, , oraz niezwykle wymagającą podróż z gigantycznymi zbiornikami po ciasnych, angielskich drogach.

W  programie także:
Erontrans dociera szybko i na czas
Z Grupą SKAT można czuć się pewniej
Największy most świata
I wiele innych ciekawostek

Premiera na antenie Motowizji już w Wielką Sobotę 31. marca o godz.12:00. Pierwsza powtórka tego samego dnia o 16:00, kolejne w Wielką Niedzielę (1. kwietnia) o godzinie 9:05 i 16:30, w lany poniedziałek o 10:00. Premiera w TELE 5   we wtorek 03. kwietnia o godz.21:25!

Dla rozluźnienia atmosfery, w Wielką Sobotę  zaraz po „Na Osi”, nastanie czas kolejnego Trucker Clubu. W tym programie pokazujemy, co kierowcy zawodowi robią w pracy i po pracy, jednak wiedzcie, że nigdy nie robią tego zamiast pracy. W tym odcinku galeria zawodowców gościć będzie Jarka, którego przepytamy, jak się jeździ prawdziwym 5-osiowym gigantem. Pojedziemy też na zlot do czeskich Luznic i posłuchamy kilku dobrych “kawałków”, doskonale wpływających na poprawę humoru. Jesteście gotowi?

Zapraszamy wszystkich przed telewizory w święta.
Pamiętajcie, info, gdzie oglądać  znajdziecie tu… ,