Miło jest nam poinformować, że Międzynarodowy Zlot Tuningowanych Pojazdów Ciężarowych ma nowego sponsora tytularnego i został nim producent olejów silnikowych Qualitium. Linia olejów Qualitium powstała z myślą o pojazdach osobowych, dostawczych, ciężarowych, rolniczych, maszynach budowlanych i autobusach. Marka Qualitium to również możliwość rozwoju dla polskiej kultury i sportu. Producent wspiera wiele ciekawych inicjatyw społeczno – kulturowych, m. in. I Bal Transportowca oraz Macieja Pospieszyńskiego – dwukrotnego Mistrza Świata w akrobacji szybowcowej, który być może wystąpi na tegorocznym zlocie Qualitium Master Truck.
banner_qualitium3A

Wyczekiwana od blisko roku Impreza, nosząca w tym roku nazwę Qualitium Master Truck odbędzie się niezmiennie w 4. weekend lipca, a dokładniej 22-24 lipca 2016 r. na terenie Autodromu DELTA oraz lotniska aeroklubu opolskiego w Polskiej Nowej Wsi k/ Opola.
Szykuje się prawdziwe widowisko! Jeśli myślicie, że widzieliście już wszystko, a organizatorzy nie mogą się już bardziej postarać, posłuchajcie najnowszych newsów!
Podczas kolejnego zlotu oprócz towarzystwa obecnych zawsze gwiazdorsko pięknych trucków, którym ani się śni spędzać ten czas w innym miejscu, zobaczycie też premiery pojazdów zyskujących uznanie za granicą. Nowi goście właśnie na Qualitium Master Truck przybędą powalczyć o uznanie polskiej publiczności.  To oczywiście nie wszystko, bo wielkim newsem są towarzyszące Imprezie Mistrzostwa Świata Unimoto Drag Racing, czyli Wyścigi Szatańskich Rydwanów. Ta nieznana i nieprawdopodobnie widowiskowa dyscyplina sportu rodem z USA już niebawem udowodni gościom, że dotychczasowe pokazy stuntingowe były dla Organizatorów jedynie rozgrzewką!
unimoto_2016

Buczące rydwany, w których hamulec występuje tylko jako dodatkowa opcja. Unimoto Drag Racing, czyli Wyścigi Szatańskich Rydwanów
- nie do opowiedzenia, do zobaczenia!

Zobacz także