774 news.Jakimi umiejętnościami będą musieli wykazać się kierowcy dostawczaków, o tym dowiecie się w najnowszym odcinku „Na Osi”. Premiera na antenie Motowizji już w sobotę 16.czerwca o godz.16:00, a w Tele 5 we wtorek 19.czerwca o godz.22:05!

Jak zwykle w programie znajdziecie również inne tematy, między innymi:
– Zabarwioną czerwienią akcję
– Rowerzyści na drodze czy to zło konieczne
– Brylującego w Poznaniu MAN’a
– Rywalizację o olimpijskie mistrzostwo
– Losy wiezionego do Watykanu drzewa
– Aktywna MOYA
– Płace kierowców, a przepisy
i wiele innych ciekawych tematów
Najnowszy odcinek w sobotę (16.czerwca) na Motowizji – godz. 16:00. Pierwsza powtórka w niedzielę (17. czerwca) o godzinie 9:05 również na Motowizji, a kolejna o godzinie o 16:30. Premiera na TELE 5 we wtorek (19.czerwca) o godz. 22:05.
Dokładna rozpiska emisji

W sobotę zaraz po „Na Osi” nie odchodźcie od telewizorów, bo w „Trucker Club-owej” serii porozmawiamy z Radkiem, który opowie o historii rodziny utrwalonej na masce jego Scanii. Pokażemy też jakie amerykańskie piękności zawitały na Master Truck, oraz dowiemy się ile takie monstra potrafią “połknąć” paliwa. Będzie też kultowa muzyka, która nie tylko jest rytmiczna i nadaje się do tańca, właśnie ona doskonale pasuje do tych pięknych aut.
A jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkim, co się w branży dzieje, koniecznie odwiedzajcie naszą stronę internetową i nasz profil facebook’owy. Nie brak tam też informacji o bardzo już bliskim zlocie „Master Truck”. Warto też słuchać „Jedynki w drodze”, czyli audycji dla kierowców, nadawanej w Pierwszym Programie Polskiego Radia zawsze w nocy z piątku na sobotę. Tam też można się dowiedzieć, co w programie „Na osi”.