Dzięki nawiązaniu współpracy oferta Drabpol-u powiększyła się o silniki, przetwornice, sterowniki oraz oprogramowanie, wykorzystywane w elektrycznych układach napędowych. Drabpol dostarczać może same komponenty, jak i całe systemy. W listopadzie firma Drabpol podpisała umowę o wzajemnej  współpracy z kanadyjską firmą TM4 Electrodynamic Systems – producentem silników i systemów wysokoprądowych, tm4-drabpol 11wykorzystywanych w elektromobilności. Umowę poprzedziło podpisanie listu intencyjnego, które miało miejsce podczas październikowych tragów BUSWORLD w belgijskim Kortrijk.
Podstawowe komponenty TM 4, jakie pojawiły się teraz w ofercie firmy to silniki elektryczne i falowniki. Silniki elektryczne są synchroniczne z  9-fazowym prądem zmiennym. Rozwiązanie TM4 pozwala na dokładne sterowanie mocą silnika i przez to uzyskanie dużej sprawności całości pojazdu. Sprawność samego silnika sięga 96 %.
Rozwiązania TM 4 obejmuję następujące grupy produktowe: czytaj dalej: https://truckfocus.pl/nowosci/40530/wspolpraca-drabpol-z-kanadyjska-firma-tm4
Ź
ródło: https://truckfocus.pl/nowosci/40530/wspolpraca-drabpol-z-kanadyjska-firma-tm4
Źródło fotografii: https://truckfocus.pl/nowosci/40530/wspolpraca-drabpol-z-kanadyjska-firma-tm4