Niesamowity malunek na kabinie tej ciężarówki sprawia wrażenie trójwymiaru i już ostrzymy sobie zęby, żeby zobaczyć go na własne oczy podczas 14. Master Truck Show. Mamy nadzieję, że piękna Scania „The Legend” dotrze na zlot. A co będzie w najbliższym w odcinku Programu Na Osi? Zobaczycie między innymi:

– Renault dla budowlańcówScania Legend 1
– Volvo FH jubileuszowy model
– Parę połączoną kierownicą
– Nowe MAN’y u nowych właścicieli
– Co to jest martwe pole
– Innowacyjne rozwiązania w Scanii
– ZMPD dostrzega zagrożenia
i wiele innych ciekawych temaów.

Premiera na antenie Motowizji już w sobotę 14. lipca o godzinie 16:00. Pierwsza powtórka w niedzielę 15. lipca o godzinie 9:05 również na Motowizji, a kolejna o godzinie 16:30. Premiera na TELE 5 we wtorek 18. lipca o godzinie 22:05.
Dokładna rozpiska emisji 

A w sobotę zaraz po “Na Osi” o godzinie 16:35 zapraszamy na nasze “Trucker Club-owe” spotkania. Dzisiaj porozmawiamy z szoferem, który dogadał się z “Vikingiem”. A w części dotyczącej ubiegłorocznej edycji Master Truck-a, pokażemy małe reminiscencje. Będzie też muzyka, taka, którą lubicie.

Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje w branży, koniecznie odwiedzajcie naszą stronę internetową i nasz profil facebook’owy. Nie brak tam też informacji o bardzo już bliskim zlocie „Master Truck”. Słuchajcie także „Jedynki w drodze”, czyli audycji dla kierowców, nadawanej w Pierwszym Programie Polskiego Radia zawsze w nocy z piątku na sobotę. Tam też można się dowiedzieć, co w programie „Na Osi”.

Zobacz także