Drugi Piątek maja to od kilku lat Międzynarodowy Dzień Kierowcy Zawodowego. Wypełniając tę nową świecką tradycję w audycji „Jedynka w Drodze” Stroboskop Bezpieczeństwo kierowcy- Inelo 11spróbujemy nakreślić wizerunek polskiego Kierowcy Zawodowego. Ile ma lat? Czy czuje się młody, czy stary? Od kiedy jeździ zawodowo? Jak zdobył zawód? Czy uważa się za doświadczonego kierowcę? Czy jest kierowcą bezpiecznym? Czy jest zadowolony z pracy? Ten portret pomogą nam tworzyć przedstawiciel związków zawodowych, zrzeszenia pracodawców i policjant. A o opowieść o sobie poprosimy naszych słuchaczy zza kierownicy.
Telefon do studia, czynny w czasie audycji 22 645 2266, SMS nr 71151 koszt 1,23 zł z VAT.
Jacy jesteście Polscy Kierowcy Zawodowi? Zajrzymy także na Targi Autostrada Polska i dowiemy się co szykuje Generalna Dyrekcja Dróg krajowych i Autostrad, żeby ułatwić życie wszystkim kierowcom (choć wcześniej może być nieco trudniej).
„Jedynka w Drodze” z którą współpracuje Program ” Na Osi”, będzie ze słuchaczami Programu Pierwszego Polskiego Radia każdej nocy z piątku na sobotę od północy do trzeciej. Zapraszamy do słuchania.
Źródło fotografii: http://wiadomosci.com/

 

Zobacz także