Klienci zdążyli już przyzwyczaić się do obecności na rynku wydawniczym                        Kwartalnik OPOLTRANS. Stąd też powodzenie jakim cieszy się niezmiennie już od 3 lat !

To publikacja branżowa kierowana do pracowników flot samochodów ciężarowych, firm budowlanych, serwisów samochodowych, i w końcu samych kierowców, mechaników, oraz miłośników ciężarówek.

Dla miłośników aerografii na samochodach ciężarowych przygotowaliśmy specjalny artykuł w którym znajduje się opis powstawania grafiki na ciągniku siodłowym oraz naczepie, o nazwie „Sparta”. Zestaw pokryty jest motywami z filmu „300”, i opowiada o heroicznej walce 300 Spartan z wojskami perskimi. W Kwartalniku nie zabrakło również miejsca na relację z tegorocznego 13 Zlotu Master Truck.

W najnowszym wydaniu można znaleźć jak zwykle informacje techniczne dot. różnych funkcji oleju (tzw. multitasking w komorze silnika), o poprawnej wymianie sprzęgła, i powodach jego szarpania, dla przypomnienia zamieszczono również opis i kontrolę hamulca tarczowego z pływającym zaciskiem, oraz wiele innych.
Jako, że aura zaczyna coraz bardziej przypominać o zimie, Kwartalnik podpowiada w co warto się wyposażyć, żeby ten trudny sezon dla samochodów ciężarowych i kierowców, przetrwać w dobrym humorze.
Poniżej wydanie internetowe Kwartalnika OPOLTRANS 4/2017
https://issuu.com/testotrans/docs/kwartalnik_20opoltrans_204-2017_20w_7f39846e014784

Zobacz także