772_02062018To ciekawie zapowiadające się, specjalistyczne spotkanie, zawładnie łódzką Atlas Areną w dniach 7 i 8 czerwca 2018, a zapowiedź tego, co tam się będzie działo zobaczycie w najnowszym odcinku “Na Osi”. Premiera na antenie Motowizji już w sobotę 2.czerwca o godz.16:00, a w Tele 5 we wtorek 5.czerwca o godz.22:05!
Co jeszcze w odcinku?
– MAN TGE, ruszający na podbój rynku
– MASTER TRUCK już tuż tuż!
– Płace kierowców, a przepisy unijne
– „O-Polskie Na osi” z telefonem przy uchu
– Ładunek o 3 metry szerszy od drogi
– Truck BP – tańsze oryginały
i wiele innych ciekawych tematów
Najnowszy odcinek w sobotę (2.czerwca) na Motowizji – godz. 16:00. Pierwsza powtórka w niedzielę (3. czerwca) o godzinie 9:05 również na Motowizji, a kolejna o godzinie o 16:30. Premiera na TELE 5 we wtorek (5. czerwca) o godz. 22:05.Dokładna rozpiska emisji
W sobotę zaraz po “Na Osi” o godz.16:40 zapraszamy na nasze “Trucker Club-owe” spotkania. W tym odcinku Piotrek odsłoni tajniki paru bitew słynnego polskiego dywizjonu walczącego w powietrzu o Anglię. Będzie też Master Truck z najładniejszymi autami i pokazem świateł, oraz element artystyczny, na który wszyscy z niecierpliwością czekają.
Słuchajcie także „Jedynki w Drodze”, czyli audycji dla kierowców, nadawanej w Pierwszym Programie Polskiego Radia zawsze w nocy z piątku na sobotę. Tam też można się dowiedzieć, co w programie „Na Osi”.