Jak w temacie… a czy to możliwe? Owszem! Wystarczy oddać krew tego dnia i w tym miejscu a zapro na wszystkie dni Master Trucka jest Wasze! Tak więc – nie sępcie tylko dawajcie czadu – plac Wolności – Opole – czwartek. Krew oddaje nawet sam Komendant Wojewódzki Policji w Opolu, więc chyba Was też na to stać? A czy warto? To już Wy wiecie, czy warto zdobyć gratisowe= nieodpłatne zapro dla siebie i swojej drugiej połówki na jedynego w swoim rodzaju – M-A-S-T-E-R T-R-U-C-K-A! :) Krew to jeden z najcenniejszych darów jaki człowiek może  podarować innej osobie.Akcja krwiodastwa Opolscy policjanci po raz kolejny zapraszają na jej zbiórkę. Tym razem dla pieszych – ofiar wypadków drogowych. Organizatorem tego przedsięwzięcia jest Wydział Prezydialny i Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu. Akcja odbędzie się 12 lipca 2018 roku na ulicy Kościuszki, przy skrzyżowaniu z ulicą Krakowską, w godzinach 11:00 – 17:00.
Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.
Organizatorzy 14 edycji Master Trucka, która odbędzie się 20 – 22 lipca 2018 roku na lotnisku w Polskiej Nowej Wsi wspierają akcję, przygotowali dla każdej osoby, która odda krew podwójne zaproszenie na tą imprezę
W pobliżu autokaru krwiodawstwa opolscy policjanci promować będą bezpieczeństwo w ruchu drogowym, a przy użyciu fantoma uczyć będą mieszkańców Opola zasad udzielania pierwszej pomocy na miejscu wypadku. Każdy będzie mógł odbić swoje linie papilarne, a pracownicy laboratorium określą ich cechy charakterystyczne.
Źródło: http://opolska.policja.gov.pl