Kierowcy jesteście  ciekawi, jak będzie układać się Wam w łóżku w tym roku? Czy 2018 będzie obfitował w miłosne uniesienia, czy może wręcz przeciwnie? Chcecie wiedzieć, czy czekają na Was  gorące noce? Nasz horoskop erotyczny na 2018 rok zdradza, które znaki zodiaku mogą liczyć na najlepszy seks. Sprawdźcie  koniecznie, czy jesteście wśród nich.

1/4   BARAN
horoskop 1
Z natury żywiołowy i aktywny w tym roku będzie mieć wyjątkowo wysokie libido. Czekają go nowe doznania i kolejne doświadczenia. Wreszcie przełamie  swoje tabu. 2018 będzie wyjątkowo udany jeżeli chodzi o seks. Mogą natomiast pojawić się problemy w relacji na innym polu. Warto na to zwrócić uwagę.

2/4 PANNA 

Horoskop 22
Pokona swoje lęki i niepokoje. Na nowo odkryje radość, jaka płynie z seksu. W 2018 poczujesz się lepiej sam ze sobą, co bardzo pozytywnie wpłynie na twoją relację z partnerką i wasz seks. W tym roku dowiesz się o sobie wielu rzeczy, o które nawet byś się nie podejrzewał.

3/4 KOZIOROŻEC     11

horoskop 33
Wreszcie uporasz się z żalem, który masz w sobie od dłuższego czasu. Stare rany sprawiały, że trzymałeś partnerki na dystans nie pozwalając im się do siebie zbliżyć. Wreszcie uwolnisz się od dawnych demonów. Znajdziesz kogoś, kto da ci to czego potrzebujesz.
4/4 RYBY

horoskop 44
Nadchodzi czas seksualnych eksperymentów. Czeka cię wiele zmian. Wreszcie twoje życie erotyczne będzie takie, o jakim fantazjowałeś. Spełnisz swoje najskrytsze marzenia i pragnienia. Być może w twoim sercu i łóżku pojawi się ktoś nowy, ale to będzie zmiana na dobre.

Źródło: onet.pl
Źródło fotografii: onet. pl

 

Zobacz także