Do zdarzenia doszło we Włoszech, na drugim parkingu za Wenecją w stronę Triestu.rumun_powiesil_sie_w_kabinie_3Zdjęcie z miejsca zdarzenia wykonane przez jednego z Czytelników portalu 40ton.net, skąd mamy tą informację.

Choć trudno w to uwierzyć, kierowca rumuńskiej ciężarówki powiesił się w kabinie swojego ciągnika, w niewielkim Volvie FM. Zrobił to przy otwartych drzwiach, pętlę zahaczając o górne łóżko i wyskakując poza kabinę. Wszystko wydarzyło się po stronie pasażera, ustawionej przy krawędzi parkingu. Samobójstwo miało miejsce za dnia, przed południem. Choć więc denat był częściowo zasłonięty przez kabinę, szybko został zauważony przez innych kierowców. Byli oni jednymi z pierwszych osób, które dotarły do samobójcy. Krótko później na miejscu pojawiła się włoska policja oraz pogotowie ratunkowe. Choć historia ta brzmi przerażająco, nie jest we Włoszech pierwszym tego typu zdarzeniem. W maju ubiegłego roku, przy markecie w miejscowości Faenzę, powiesił się inny kierowca rumuńskiej ciężarówki. Był to 31-letni Rumun, podobno już od dłuższego czasu cierpiący na depresję. Policja dotarła do niego z opóźnieniem, jako że mężczyzna popełnił samobójstwo wewnątrz pojazdu, przy zasłoniętych firankach. Znaleziono go dopiero po zgłoszeniu dokonanym przez rodzinę oraz przewoźnika.
Aż trudno uzmysłowić sobie, co mogło skłonić tego kierowcę do tak drastycznej decyzji. Czy otrzymał jakąś złą wiadomość? Czy nie mógł sobie poradzić z problemami? Tego pewnie się już nie dowiemy.

 

 

Źródło: https://40ton.net/
Źródło fotografii: https://40ton.net/