Program “Na Osi” zaczął współpracę z 1. Programem Polskiego Radia, będzie można nas  usłyszeć w audycji Jedynka w drodze.
jedynka
Jedynka w drodze rusza w Programie 1. Polskiego Radia każdej nocy z piątku na sobotę kilka minut po północy.  Do godziny trzeciej będą poruszane tematy o motoryzacji i transporcie,  interesujące każdego, kto siada za kierownicą pojazdu. Zajmujące się problemami tych, którzy pracują w transporcie, zagadnieniom bezpieczeństwa ruchu drogowego.
W nocy z 27 na 28 kwietnia program odwiedzą   „królowie polskich szos”, czyli … motocykliści. Oni ruszają w Polskę na majowy weekend, a Państwo dowiecie się  jak zostać kierowcą jednośladu, jak jeździć bezpiecznie i co zrobić, żeby taka podróż była miła. Będą też przykłady wykorzystania motocykla dla przyjemności własnej.
Zapraszamy do słuchania Jedynki w drodze w nocy z piątku na sobotę, a codziennie od 5:58 do 22:58 Radio Kierowców na wszystkich polskich (i europejskich drogach), bo Jedynki na falach długich 225 kHz można słuchać w całej Europie. Sprawdźcie to tutaj lub słuchajcie przez internet w jedynkowym playerze!