Miesięcznik Forbes ogłosił laureatów prestiżowego wyróżnienia „Diamentów Forbesa 2018”.
W tym zestawieniu znalazły się firmy które w ciągu ostatnich trzech lat najskuteczniej zwiększyły swoje obroty. Wśród nich jest
 SKAT Transport, został wyróżniony w kategorii firm w Polsce o poziomie przychodów powyżej 250 mln złotych – zajął 5 miejsce w województwie pomorskim. Tym bardziej jest nam miło, że to już czwarte wyróżnienie dla SKATA. Poprzednie tytuły uzyskał w 2012, 2014 i 2017 roku.
Prezes Waldemar Łazarczyk poinformował  – Firma SKAT Transport posiada 27 letnie doświadczenie w obsłudze klientów krajowych i zagranicznych. Głównym dążeniem naszej firmy jest realizacja usług w taki sposób, aby nasza praca w sposób znaczący przyczyniała się do rozwoju naszych Klientów. Zależy nam, aby również nasi partnerzy biznesowi i ich przedsiębiorstwa stawały się jeszcze bardziej konkurencyjni i rozpoznawalni na rynku europejskim i światowym. Usługi SKAT Transport stanowią bardzo ważne ogniwo pomiędzy wytwarzaniem produktu a dostarczeniem go do ostatecznego odbiorcy. Ich jakość oraz wartość ma bezpośredni wpływ na przebieg całego łańcucha dostaw. Największą satysfakcję sprawia nam rozwój naszego otoczenia biznesowego – wówczas przekłada się on również na nasze wyniki, które są powodem zaszczytnych wyróżnień – Diamentów Forbesa.

Każdy kolejny rok przynosi nowe wyzwania i jednego jesteśmy pewni – musimy być przygotowani do ciągłych zmian na światowym rynku TSL. Dlatego regularnie inwestujemy w nasze zasoby i zwiększamy potencjał. Naszym celem jest nie tylko utrzymywać mocną pozycję rynkową oraz opinię pewnego i solidnego partnera, ale również wprowadzanie do naszej oferty kolejnych usług. Nowe usługi zapewniają realizację potrzeb naszych kontrahentów, zarówno obecnych jak i nowych.
W naszym przypadku za skutecznym procesem wykonania usługi stoją doświadczeni specjaliści z dziedziny transportu, spedycji, logistyki, ubezpieczeń, przepraw promowych. Do naszego sukcesu przyczynia się rozwój placówek w kraju i zagranicą, a także zaawansowane rozwiązania informatyczne i oczywiście nowoczesna własna flota pojazdów. Aktualnie podpisaliśmy umowy na dostarczenie dużej partii nowych ciągników i naczep.Serdecznie zapraszam do współpracy z naszą firmą, jak również do dołączenia do naszej drużyny i rozwoju swojej kariery w Grupie SKAT
Redakcja programu „Na Osi” serdecznie gratuluje i życzy dalszych sukcesów.

Zobacz także