Miałeś wypadek, kabina do wymiany, padł silnik, popsuła się skrzynia lub tylny most? Wszystkie te podzespoły możesz kupić używane i natychmiast uruchomić swój pojazd.
A gdzie? Dowiecie się w najnowszym odcinku „Na Osi”, którego premiera na antenie Motowizji już w sobotę 9.czerwca o godz.16:00, a w Tele 5 we wtorek 12.czerwca o godz.22:05!

W programie także:Truck BP 2
– Odblaskowe „O-Polskie Na osi”
– Krzyżowa po raz siódmy
– Mocarna Scania nowej generacji
– Powietrzna eskapada wielkich zbiorników
– Ograniczenie wwozu paliwa
i wiele innych ciekawych tematów

Najnowszy odcinek w sobotę (9.czerwca) na Motowizji – godz. 16:00. Pierwsza powtórka w niedzielę (10. czerwca) o godzinie 9:00 również na Motowizji, a kolejna o godzinie o 16:30. Premiera na TELE 5 we wtorek (12. czerwca) o godz. 22:05.
Dokładna rozpiska emisji
W sobotę zaraz po „Na Osi” nie odchodźcie od telewizorów, bo w „Trucker Club-owym” spotkaniu porozmawiamy z Januszem, który w transporcie ciężkim jeździ bolidem, tylko dlatego, że jego szef jest fanem formuły 1. Pokażemy też, jakie pojazdy wojskowe i specjalne przyjechały na zlot Master Truck. Oczywiście nie zapomnimy o muzyce.
Słuchajcie także „Jedynki w Drodze”, czyli audycji dla kierowców, nadawanej w Pierwszym Programie Polskiego Radia zawsze w nocy z piątku na sobotę. Tam też można się dowiedzieć, co w programie „Na Osi”