V Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki TransPoland Translogistica to największe wydarzenie biznesowe dla osób związanych z transportem, spedycją i logistyką w Europie Środkowo-Wschodniej. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku  zostaną pobite ubiegłoroczne rekordy – w EXPO XXI Warszawa między 8 a 10 listopada 2017 potwierdziło swój udział aż 190 wystawców oraz tysiące profesjonalistów z 30 państw.
W trakcie targów spotkać będzie można zarówno największe firmy logistyczne, spedycyjne oraz transportowe, jak i producentów rozwiązań z zakresu telematyki oraz systemów zarządzania transportem. Organizatorzy przygotowali również atrakcyjną propozycję dla właścicieli flot pojazdów ciężarowych – przegląd kluczowych kart paliwowych i giełd ładunków oraz wyjątkową ofertę rabatową – aż do 50% zniżki dla firm na szkolenia okresowe i kwalifikację wstępną.
Z uwagi na to, że TransPoland Translogistica to targi dedykowane także przedstawicielom przedsiębiorstw produkcyjnych, dystrybucyjnych i handlowych, które korzystają lub poszukują rozwiązań w zakresie transportu, spedycji i logistyki, wydarzenie to jest idealnym miejscem do znalezienia przewoźnika dla swojego ładunku. Z myślą o takich przedsiębiorstwach powstała idea Newtorkingu Logistycznego – bezpłatnych, specjalnie aranżowanych spotkaniach biznesowych, których celem jest ułatwienie potencjalnym partnerom komunikacji i nawiązania nowych relacji biznesowych, przy dużej oszczędności czasu.
TransPoland Translogistica to także unikalna okazja aby dowiedzieć się o nowościach w branży oraz do poszerzenia wiedzy w trakcie specjalistycznych konferencji i paneli dyskusyjnych. Podczas tegorocznej edycji poruszone zostaną takie tematy jak: transport chemii i towarów niebezpiecznych w łańcuchach multimodalnych – ADR/RID/ADN 2018, wyzwania na rynku pracy oraz alternatywy w transkontynentalnych przewozach kontenerów pomiędzy Polską i Azją.
Wstęp na targi jest bezpłatny wyłącznie dla profesjonalistów.
Rejestracja on-line jest dostępna pod adresem: http://trans-poland.pl/Odwiedzajacy/Rejestracja-online
Targi TransPoland Translogistica zostały objęte Patronatem Medialnym programu Na Osi oraz radia TOK FM.