Nasza ekipa telewizyjna „Na Osi”, dzięki której będziecie mogli zobaczyć te najpiękniejsze w kolejnych odcinkach Programu jest już w drodze. A wy?
Pojazdy ciężarowe Scania będzie można zobaczyć w gdańskim oddziale Scania Polska S.A. już 16 września. Podczas tegorocznej imprezy swoją premierę na Pomorzu
będą też miały pojazdy Scania XT dla branży budowlanej i leśnej.  
Pomorska Miss Scania to wydarzenie, które od lat przyciąga setki miłośników pojazdów ciężarowych. Każdego roku do konkursu zgłaszanych jest kilkadziesiąt widowiskowych pojazdów Scania w ciekawych stylizacjach. Impreza jest organizowana już po raz 16.
Jest o co walczyć!
Pojazdy biorące udział w konkursie będą oceniane w czterech kategoriach. O przyznaniu tytułu Pomorska Miss Scania zadecyduje jury złożone z przedstawicieli magazynów branżowych oraz kierownictwa Scania Polska Gdańsk. Publiczność również będzie mogła wskazać najpiękniejszy pojazd wybierając Pomorską Miss Scania Publiczności. Kolejne kategorie to Nagroda Dyrektora gdańskiego oddziału Scania oraz Pomorska Miss Scania Weteran Szos, dla najlepiej utrzymanych samochodów wyprodukowanych przed 1990 rokiem.
Pomorska Miss Scania to wydarzenie zorganizowane w formie wielkiego, rodzinnego pikniku. Organizatorzy zadbali o liczne konkursy z nagrodami, koncerty muzyczne i atrakcje dla najmłodszych.
Tradycyjnie imprezę zakończy pochód pojazdów ciężarowych biorących udział w konkursie głównymi ulicami Gdańska w asyście policji.Zaproszenie_Pomorska_Miss_Scania_2017 13
Program Pomorskiej Miss Scania 2017:
12:00 Rozpoczęcie imprezy, prezentacja uczestników.
– Konkurencje dla kierowców.
– Konkursy dla dorosłych i dzieci.
–  Wybory Pomorskiej Miss Scania.
13:00 Oficjalne wręczenie nagrody miesięcznika Polski Traker dla Ciężarówki Roku 2017.
14:00 Koncert zespołu Vintage.
15:00 Ogłoszenie wyników konkursów i zwycięzców Pomorskiej Miss Scania.
15:30 Koncert NORBI.
16:30 Parada pojazdów ulicami Gdańska.
18:00 Koncert zespołu Granny`s Tricky Jam Jars.
Miejsce imprezy:
Scania Polska S.A. Oddział Gdańsk, Kowale, ul. Energetyczna 17
Źródło: SCANIA
Foto: SCANIA