Po zajęciu miejsca za kierownicą każdy czuje się jej mistrzem. Weryfikuje te postawy drogowa rzeczywistość, wskazująca, że to człowiek jest źródłem wszelkiego zła. Nie zawsze dopisuje forma psychofizyczna, a dodatkowe ograniczenia powodują inne czynniki. Jakie? Dowiecie się z cyklu „O-Polskie Na Osi” w najnowszym odcinku w „Na Osi”; którego premiera na antenie Motowizji już w sobotę o godz.16:00, a w Tele 5 we wtorek o godz.22:10!

Jak zwykle w programie znajdziecie również inne tematy, między innymi:
– DAF LF Pure ExcellenceDAF LF z Master Truck'a
– Branża paliwowa na targach
– Kierowca jeżdżący na co dzień MAN’em
– Szeroko otwarta szkoła
– Kolejny nowy ślad na Opolszczyźnie
– Jak łatwo zrujnować firmę
– Skandynawowie zezwalają na wyższą DMC ciężarówek
I wiele innych ciekawych tematów.

Premiera na antenie Motowizji już w sobotę 11. sierpnia o godzinie 16:00. Pierwsza powtórka w niedzielę 12. sierpnia o godzinie 9:00 również na Motowizji, a kolejna o godzinie 16:35. Premiera na TELE 5 we wtorek 14. sierpnia o godzinie 22:10.
Dokładna rozpiska emisji

Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje w branży, koniecznie odwiedzajcie naszą stronę internetową i nasz profil facebook’owy. Nie brak tam informacji o minionym zlocie „Master Truck”, z którego pierwsza część relacji już w następnym odcinku „Na Osi”. Zachęcamy też do słuchania „Jedynki w drodze”, czyli audycji dla kierowców, nadawanej w Pierwszym Programie Polskiego Radia zawsze w nocy z piątku na sobotę. Tam też można się dowiedzieć, co w programie „Na Osi”.