Poszukujemy drukarni z nadzieją na nawiązanie stałej współpracy z obopólnymi korzyściami! Główny cel: naklejki na auta w masowych ilościach!:)

Jak wiecie, co roku drukujemy ogromną ilość naklejek z logo Master Truck Show, które następnie rozsyłamy na własny koszt ludziom mieszkającym w rozmaitych zakątkach Europy, aby mogli okleić nimi swoje gabloty i dumnie promować zlot jeżdżąc po drogach całego starego kontynentu. Jest to akcja promocyjna o zdecydowanie ogromnym zasięgu – ilość naklejek, jakie rokrocznie wychodzą z Biura Organizatora jest liczona w setkach! Dotychczas mogła ona mieć miejsce tylko dzięki udanej współpracy z drukarnią oklejsie.pl – firma w zamian za możliwość reklamowania się podczas zlotu oraz umieszczenie swojego logo na naklejkach, przygotowywała je dla nas za darmo. W tym roku jesteśmy zmuszeni szukać drukarni, która przejmie schedę po oklejsie. Wszystko idzie oczywiście z dobrodziejstwem inwentarza, a zatem gwarantujemy reklamę podczas zlotu oraz możliwość wkomponowania logotypu drukarni w projekt naklejki, ewentualnie symboliczny zwrot kosztów.

Jeśli jesteście zainteresowani współpracą z nami lub znacie kogoś, kto mógłby być zainteresowany, piszcie: biuro@tvbrawo.pl lub dzwońcie 77 464 02 08. Jeżeli macie inną wizję współpracy, też chętnie ją poznamy, więc śmiało!:)