Ceny paliw to temat interesujący wszystkich kierowców. Wiadoma sprawa – każdy poszukuje stacji, na których można znaleźć paliwo w jak najniższej cenie. Ale niska cena to nie wszystko, liczy się również jakość. My już nie szukamy, swoją stację znaleźliśmy i dziś po raz kolejny chcemy ją Wam polecić.

W całej Polsce funkcjonuje już 135 placówek sieci MOYA. Aby każdy mógł znaleźć swoją nieopodal domu, czy będąc w trasie – stacja sukcesywnie rozrasta się. Wielkie otwarcie MoyaTylko w przeciągu paru tygodni otwarte zostały nowe placówki. Do 132 stacji dołączyły trzy kolejne, na których możemy zatankować tj. w Rudzie Śląskiej, Damasławku i Rusocinie.

Stacja w Rudzie Śląskiej to nowo wybudowany obiekt znajdujący się przy ul. Piastowskiej 2A. Placówka działa 24h/7, i o każdej porze możemy skorzystać z konceptu gastronomicznego Caffe MOYA. Stacja znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie sklepów, warsztatu, stacji kontroli pojazdów i myjni, na której klienci mogą skorzystać też z kompresora. W ofercie paliwowej stacji dostępna jest benzyna 95, LPG oraz olej napędowy i uszlachetniony ON MOYA Power.
Moya dla ciężarówek
Mogliśmy zauważyć również nową stację w Damasławku, przy ulicy Żnińskiej 28A. Położona jest przy drodze wojewódzkiej nr 251, na trasie Wągrowiec – Żnin (Bydgoszcz)Nowy obiekt uwzględnia wysokie standardy sieci MOYA. Na stacji działa punkt Caffe MOYA, podróżni mogą dodatkowo skorzystać z dostępnej sieci Wi-Fi.  Na terenie obiektu kierowcy mają natomiast do dyspozycji kompresor i odkurzacz oraz bezdotykową myjnię dla aut osobowych. Znajdziemy tam wszystkie rodzaje paliwa – 95,98, ON, ON MOYA Power oraz LPG. Sprzedaż odbywa się w godzinach 6 – 22. Podjazd wyposażony jest w stanowisko dla TIR – z szybkim wlewem Diesla, a sprzedaż płynu AdBlue odbywa się z dystrybutora. Na terenie stacji znajduje się także kilka miejsc parkingowych dla pojazdów ciężarowych.

Zaś od połowie miesiąca lutego cieszyć się możemy stacją w Rusocinie, przy ul. Dekarskiej 42. Stacja ta działa całodobowo, i co bardzo ważne, jest przeznaczona do obsługi klientów flotowych. Znajduje się nieopodal zjazdu z A1 i drogi krajowej nr 91. Sześć dystrybutorów diesla to nie wszystko co możemy tam znaleźć, już wkrótce kierowcy zatankują tam również AdBlue. Płatności można dokonywać za pomocą karty MOYA Firma, IQ Card, a także UTA, DKV i EuroWag.

Stacje paliw Moya dla wszystkich swoich stałych klientów oferują paliwa w bardzo atrakcyjnych cenach. Należy również dodać, że wraz z atrakcyjną ceną idzie bardzo dobra jakość, więc korzystajcie! Jesteśmy pewni, że wrócicie tam jeszcze nie raz!