TRUCK_743_11112017

Pojazdy tej linii modelowej dedykowane są do najcięższych prac zarówno na drogach utwardzonych, jak również placach budowy. Dostarczają najlepsze rozwiązania do najtrudniejszych wyzwań. Pracują w „x – tremalnych” warunkach i dopasowane są do biznesu, który się liczy. A co jest ich znakiem rozpoznawczym i co te pojazdy wyróżnia, będzie można zobaczyć w najnowszym odcinku “Na Osi”. Premiera na antenie Motowizji – dostępnej na platformach cyfrowych i w wiodących sieciach kablowych w całej Polsce – sobota 11. listopada o 19:20.

Prócz tego w najnowszym odcinku będzie też:

Agro Show na żywo
DAF LF Pure Excellence
Podsumowanie 15 lat ITD
Ekspansja sieci Moya
Mity o mocowaniu ładunków
Rzut oka na zlot Truck Look – Verona , Włochy

Najnowszy odcinek w sobotę (11.  listopada) na Motowizji - o godz. 19:20

Pierwsze powtórki również na Motowizji już w niedzielę (12. listopada) w godzinach porannych i popołudniowych, a premiera na TELE 5 we wtorek o godz. 22:30.
Dokładna rozpiska

A wszystkich roztańczonych już zapraszamy na cykl imprez BRAWO DISCO POLO, które odbywają się w każdą sobotę w Chróścinie Opolskiej w studio telewizyjnym, w którym kręci się program „Na Osi”! Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników muzyki lekkiej, łatwej i przyjemnej! Do zobaczenia przed telewizorem i w Klubie Brawo Disco Polo!

Brawo Disco Polo 2

Zobacz także