Ostrzegamy! Przed obejrzeniem zdjęć załączonych do tego posta przygotujcie sobie zestaw napojów chłodzących i siądźcie jak najbliżej wentylatora!!!!

Pisaliśmy już, że za naszą zachodnią granicą najprawdopodobniej przed Master Truckiem otwierają produkcję tuningowanych ciężarówek? Ta teza wychodzi ze sfery teorii spiskowych i staje się coraz bardziej prawdopodobna… Dowody przemawiające za tym publikujemy poniżej. A dla tych, którym wciąż mało, jest też przedstawiciel Norwegii niczym wisienka na torcie! :D

Mamy dla Was ciężarówki m.in. z takich firm jak Sneepels (Holandia), Scheufler (Niemcy), Hans Pohlmann (Niemcy), czy Aurmo (Norwegia), Lex-Us (Niemcy), Gress (Niemcy). Wszystkie już za 9 dni na żywo na Master Trucku!! Odpalajcie wiatraki, rozpoczynajcie okłady z lodu i startujcie z galerią! :)

Informacja dla zainteresowanych! Wszystkie ciężarówki ze zdjęć będą jechać do nas widowiskowym konwojem w piątek rano ze Zgorzelca. Jeśli chcecie zostać truckspotterami, śledźcie na bieżąco naszą stronę internetową i nasz profil na facebooku.

Zobacz także