Dochodzą nas słuchy, że z piwnicy Gru uciekły i już szykują się na Master Truck’a najbardziej niesforne rozrabiaki. A wypuszczone samopas mogą nam zgotować solidną rozróbę… Rozważamy nawet zakup kontenera bananów, żeby móc je jakoś udobruchać. W końcu chcemy, żeby po Zlocie lotnisko wciąż stało na miejscu. Tak, chodzi o Minionki.

Na szczęście plotki głoszą, że zjawi się też piękna niebieskolica dama ze Smerfnego Lasu, a – jak wiadomo – piękne damy łagodzą obyczaje. I przynajmniej kochliwego minionka Dave’a będziemy mieć z głowy (zawsze jeden mniej do brojenia). Chociaż na pewno nie będzie on jedynym adoratorem Smerfetki…

PASTOK SCANIA SMERFETKA WPR 2095M

Okazuje się, że w swojej wędrówce po dzikich krajach zwierzakom z nowojorskiego zoo udało się w końcu trafić do Polski! Ciekawe, czy Marty’emu i spółce spodoba się u nas bardziej niż na Madagaskarze? Pewne jest jedno – będzie wesoło. Przecież przybywa z nimi Król Julian!

Nasi informatorzy śledzący przestrzeń powietrzną powiadomili nas, że ostatnimi czasy na niebie można zaobserwować niezidentyfikowane obiekty. Ponoć są w kolorze niebieskim i pędzą w kierunku Polskiej Nowej Wsi. Jak ustaliliśmy, nie są to statki kosmiczne, a papugi – Blu i Julia, które tak bardzo chciały być na Master Truck’u, że zdecydowały się na karkołomną podróż na własnych skrzydłach z samej Amazonii! Ale dziewczyny potrafią – wiadomka! :)

TEDI TRANS SCANIA RIO 2

Jesteśmy w kropce. Wprawdzie zostało mało czasu, ale rozważamy otwarcie specjalnej strefy „Złomek Zone”. Jak na razie staramy się zwęszyć, czy to czasem nie wynik prac jakiegoś tajnego laboratorium zajmującego się jeszcze bardziej tajnymi badaniami nad klonowaniem, ale na Zlot zgłosiło się tyle Złomków, że nie wiemy, który jest prawdziwy. Być może wszystkie, a być może to zwykłe bujdy na resorach?:)

Wszystko wskazuje na to, że tajemniczych stworów będzie znacznie więcej i żeby nad nimi wszystkimi zapanować, potrzeba naprawdę twardej ręki i ponadludzkich zdolności. Z tej przyczyny zostaliśmy zmuszeni do zaangażowania specjalnej ekipy ochroniarzy. Jej członkowie znają tajniki walki wręcz, potrafią posługiwać się bronią i skradają się niczym sami… ninja. Jakby do tego dodać, że ekipa składa się z żółwi po szkole szczurzego mistrza Splintera, chyba od razu wiadomo, o kogo chodzi.

Do pomocy żółwiom zatrudniony został też sam Optimus Prime! Wy myślicie, że to tylko ciężarówka, a on czuwa… Lepiej mieć się na baczności!

A teraz do rzeczy. Dzieci, dzieciaki – młodsze, starsze, wszystkie! Musicie wybrać na Zlocie swojego ulubieńca! Wiemy, że to twardy orzech do zgryzienia, ale wierzymy w Was!:) Podczas Zlotu będą rozdawane karty do głosowania dla najmłodszych. Zastanówcie się dokładnie i wskażcie, które auto najbardziej zasługuje na wygraną! :)

Swoją drogą, czy wiecie, że dzieci do 12 roku życia wchodzą na Zlot zupełnie za darmo?:)

Zobacz także