Międzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowych „Master Truck ” został doceniony przez Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego, otrzymując tytuł „Opolska Marka”. 20180418185335_IMG_9774W laudacji podkreślono, że ta znana już w całej Europie impreza promuje region nie tylko w kraju, ale i na obszarze Starego Kontynentu, zaś organizatorzy Master Trucka podkreślili, że to prestiżowe wyróżnienie jest zasługą wszystkich uczestników, sponsorów i wystawców, którzy przecież tworzą tą imprezę. Relacja z uroczystości do zobaczenia już wkrótce w programie „Na osi”, w którego najbliższym odcinku zobaczycie między innymi Mercedesa Sprintera w szatach ociekających luksusem Auto-Cuby, zorganizowaną przez DAF’a galę, na której wyróżniono najlepszych oraz ciężarówki podróżujące do australijskiej kopalni złota. Premiera na antenie Motowizji już w sobotę 21. kwietnia o godz.12:00, a w Tele 5 we wtorek 24. kwietnia o godz.22:25!

W programie także:Reportaż Auto Cuby MB Sprinter czarny 7
Moya w stolicy polskiej piosenki
Finansowanie kat „C” w szkołach
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Zmiany ustawy o transporcie drogowym
Nowoczesne wyświetlacze Drabpolu
i wiele innych ciekawostek

Najnowszy odcinek w sobotę (21. kwietnia) na Motowizji – godz. 12:00. Pierwsza powtórka tego samego dnia o 16:00 również na Motowizji,a kolejne w niedzielę (22. kwietnia) o godzinie 9:05 i 16:30. Premiera na TELE 5 we wtorek (24. kwietnia) o godz. 22:25.
Dokładna rozpiska emisji

Pamiętacie! W sobotę zaraz po „Na Osi” czas na kolejną odsłonę „Trucker Club-u”. W dzisiejszym odcinku zapoznamy się z Irkiem, który jest za pan brat z “Vikingiem”, udamy się także na zlot ciężarówek do słynnego miasta literackich kochanków – Verony. Będzie też coś dla miłośników trakerskich rytmów.

Program „Na Osi”, jak i „Trucker Club”, oglądać można aż w czterech stacjach telewizyjnych: MotowizjaAdventure HDNTLTVR, a „Na Osi” dodatkowo na TELE Player.pl.