Zapraszamy na 15. MASTER TRUCK SHOW – 19-20-21 lipca 2019 r.

Impreza cieszy się zainteresowaniem nie tylko wśród osób zajmujących się motoryzacją a u wszystkich niewątpliwie wzbudza zachwyt!

 Tło MT2019_FB

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających, specjalnie dla Państwa wśród licznych atrakcji przygotowaliśmy:

DLA FANÓW MOTORYZACJI:

(zapisy na zlot - tutaj  )

Pojazdy zgłoszone na 14. Master Truck Show!

- udział zachwycających tuningiem pojazdów ( wielość motywów, różnorodność stosowanych technik, gamy kolorów, a czasem nawet wyrażona grafiką historia wzbudza wiele emocji i niewątpliwie cieszy oko)
– prezentacja najpiękniejszych ciężarówek z całej Europy, których premiera szykowana jest właśnie na zlot Master Truck, a także:
– unikalne oldtimery
– pojazdy specjalne
– samochody amerykańskie
– pomoce drogowe, straże pożarne
– kultowe motocykle

DLA PRODUCENTÓW I KONTRAHENTÓW:

- targi branżowe i nie tylko ( najlepsza okazja dla zaprezentowania się i spotkania największej liczby przedsiębiorców w jednym miejscu i w jednym czasie! )

( więcej info: tutaj )

DLA ZAINTERESOWANYCH ROZRYWKĄ:
– konkursy z nagrodami!!!
*
dla kierowców: możliwość wykazania się umiejętnościami precyzyjnego manewrowania pojazdami
*dla siłaczy: konkurencje sprawnościowe, w których najważniejsze są mięśnie i zręczność
– i wiele innych atrakcji także dla
najmłodszych uczestników naszej imprezy!

Jest to również idealna okazja do spędzenia czasu w gronie najbliższych. Bramy naszej imprezy szeroko otwierają się na całe rodziny, gdzie każdy jej członek z powodzeniem znajdzie atrakcje odpowiadające jego upodobaniom. Dużym zainteresowaniem cieszy się wesołe miasteczko, w którym każdy opcjonalnie dobrać może poziom swojej odwagi do ilości dawkowanych wrażeń :)

Całość dopełnia oczywiście muzyka wprawiająca wszystkich w doborowy humor. Dużą popularnością cieszą się zabawy taneczne. W akompaniamencie pięknych trucków wieczorne pląsy nabierają wyjątkowego charakteru. Szczególnie usatysfakcjonowani będą fani muzyki Disco.

Wśród największych gwiazd na minionym  Master Truck`u wystąpili dla Państwa m. in.:

- SŁAWOMIR wraz z zespołem „Trzymamy się Zapały”

- Droga na Ostrołękę

- Mariusz Kalaga

- Gang Marcela

- Babsztyl

- Ala Boncol

- Big Cyc

- Lombard 

Jedyne w swoim rodzaju są również iluminacje świetlne. Tuż po zmroku kierowcy ciężarówek cieszą nasze oczy efektami jakie dają różnokolorowe lampy ich monstrualnych maszyn. Poszczególne elementy mienią się dzięki wielobarwnym wiązkom światła padającym również na podziwiających je uczestników imprezy.

Ze względu na te i inne powody, których nie sposób opisać słowami NIE MOŻE PAŃSTWA ZABRAKNĄĆ!

Wieloletnia tradycja jednoczy w jednym miejscu i w jednym czasie pasjonatów uczestniczących w imprezie corocznie jak i tych, którzy swoją przygodę z Master Truck dopiero rozpoczynają :)

 MASTER TRUCK
Niezapomniane emocje, niesamowita atmosfera.

20-21-22 lipca 2018 r.
Autodrom DELTA w Polskiej Nowej Wsi k/Opola

Related Post