IMG_9996 BOSS: ANDRZEJ WACHOWSKI – z pewnością coś by tu zmienił. Z lwim pazurem godnym króla redakcji czuwa nad kolejnymi produkcjami. Kunsztor całej aranżancji wychodzących spod naszych skrzydeł materiałów. Zawodowiec w swoim fachu, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu przeróżnych programów jest najlepszą gwarancją kolejnej superprodukcji powierzonej naszemu Studio.

IMG_9993
OLA DONOCIK: Szeryf hrabstwa “Studio Brawo”. Dzięki niej słowo “problem” już dawno opuściło naszą redakcję. Istnieją tylko zagadnienia, które i tak z prędkością światła nabierają barw rozwikłanych błahostek. Charakterna szefowa wszystkich swoich pracowników zwie swymi dziećmi. Tą najmłodszą na świecie mamę oglądać można m.in. w wywiadach, których udziela w licznych rozgłośniach i stacjach telewizyjnych.


_MG_9711
KASIA JAGIEŁŁO: “Studio Brawo, słucham” ? Tak, ten przemiły głos to nasza Kasia, której analityczny umysł rozwiewa wszystkie niejasności dzwoniących kontrahentów, którzy już z nikim innym jak z Kasią rozmawiać nie chcą. Na co dzień rzetelna i skupiona na swoich zadaniach daje się też poznać z szalonej strony miłośniczki dobrej zabawy.

Sequence 04.Still001
ROMAN LATYN: człowiek wszystkowiedzący, omnibus, myśliciel. Motoryzacja odkryła przed nim wszystkie tajniki swojej magii, a ugruntowaną pozycję tekściarza udowadnia klawiatura, której klawisze pod naporem gorącej weny już dawno straciły swoje nazwy. Jak trwoga to do Bossa, a na wszystkie pytania odpowie wam Romek. Stylowy kowbojski kapelusz ze zwisającą lisią kitą to właśnie uczestniczący we wszystkich znaczniejszch zlotach – Pan Roman :)

_MG_0524
MARIAN GOLIK: prawie niezauważalny w redakcji, zamknięty w swojej montażowni wydłubując kolejne sterty słonecznika, wybiera najlepsze fragmenty nagrań, które wszyscy oglądać możemy w kolejnych odcinkach Na Osiowych atrakcji. Tak, te podkręcone atmo to właśnie jego zasługa. Dzięki zabawnym fragmentom umieszczonym w końcowej części naszego programu jest postrachem wszystkich udzielających wywiadów.

DCIM100GOPRO
OLEKSANDR GRYBENKO: operator z przyklejonym do oka wizjerem. Nic nie jest w stanie umknąć jego czujności. Instynktownie wyczuwa najciekawsze momenty wszystkich zdarzeń, a to czego dojrzeć nie można wzrokiem, Olo na pewno uchwyci kamerą sprytnie wdrapując się na wszystko co tylko będzie dostępne.  Spokojny na montażu, po wyjściu z redakcji z zapałem ćwiczy Kapueirę.

20150816_140251
SERHII HRYBENKO: wielogodzinne montowanie kolejnych odcinków naszych programów urozmaica opowiadając o swoich licznych przygodach.  Bohater wszystkich wyjazdów, na których niecodzienne sytuacje należą do jego autorstwa. Brawurową grą na gitarze i donośnym śpiewem połączonym z talentem aktorskim rozbawił już niejedno sztywniejsze towarzystwo.

Szopa — kopia
JACEK SZOPIŃSKI vel Szopa: mimo, że szopy nie ma, to włosy stają dęba kiedy usłyszeć można ten wyjątkowo męski tembr głosu. Lektor wzruszony każdą historią jest z nami od początków produkcji “Na Osi”. Głos wieloletniego dziennikarza radiowego usłyszeć mogliście już w nie jednym reportażu. Umiejętnie poprowadzona ścieżka kariery przeprowadziła go przez największe instytucje radiowo-telewizyjne jak choćby BBC, obecnie jest też rzecznikiem prasowym wojewody opolskiego.

Gosia
MAŁGORZATA KIERAT-TARCZEWSKA: lektorka “Na Osi”, z radiowymi klimatami zżyta od zawsze. Zastępczyni redaktora naczelnego w Rock Radio. Spotkać mogliście ją także na Master Truck`u, gdzie szczegółowo wypytywała uczestników o ich wrażenia ze zlotu. Zawsze uśmiechnięta roztacza wokół siebie piękną aurę. Zaraża dobrym humorem, a swoim melodyjnym głosem upłynnia najciemniejsze chmury na niebie swoich słuchaczy.
20150816_130236 PIOTR ZELT: tak sympatycznym i przystojnym prowadzącym pochwalić może się mało, która produkcja. To właśnie on z niekłamanym uśmiechem wita was i żegna na każdym spotkaniu z Na Osi-owymi atrakcjami. Swoim poczuciem humoru zarażającym każdego, nam dał się poznać jako nieprzejednany gawędziarz. Szyte aktorskim talentem opowieści trzymają w napięciu najmniej zainteresowanego tematem, wyciskając przy tym nie jedną porcję radosnych łez i lawiny śmiechu. Nie mało wspomnieć o talencie aktorskim, na tą atletyczną sylwetkę i posturę godną prawdziwego macho, nie jedna kobietka spogląda przez ramię swojego mężczyzny przy okazji emisji kolejnego “Na Osi”. Piotra spotkać możecie też na corocznie organizowanym Master Truck`u, gdzie w roli prowadzącego przyciąga prawdziwe tłumy.

 

Osoby współpracujące z redakcją TV Brawo:
– Andrzej Orszulak: operator TV, Opole
– Piotr Chamczyk: operator TV, Piła
– Kajetan Tłokowski: dziennikarz, reporter, operator TV, Warszawa
– Piotr Romanowski: operator TV, współpracownik TVN, Gdańsk
– Marek Młynarski: operator TV, współpracownik TVN, Rzeszów
– Zbyszek Maciejuk: reporter, operator, dziennikarz, współpracownik TVP i TVN, Biała Podlaska
– Piotr Szczepanek: dziennikarz, reporter, Poznań
– Marcin Pawełczak: operator TV, Opole
– Robert Sojka: współpracownik TVN
– Grzegorz Kubaszko: dźwiękowiec, współpracownik TVP, Radia Opole i innych
– Wojciech Mackiewicz: dziennikarz, redaktor naczelny portalu gazeo.pl, przewodniczący Kapituły Konkursu Master Truck of the Year
– Grzegorz Teperek: dziennikarz freelancer, współpracownik wielu magazynów branżowych m.in.: Nowoczesny Warsztat,  Transport Technika Motoryzacyjna i inne
– Waldemar Kownacki – dziennikarz
– Ewelina Bułka: asystentka redakacji
– Andrzej Czernik: reżyser, właściciel teatru EkoStudio
– Darek Krzewski: ekspert Prawo i Transport, konsultacje merytoryczne
– Wojciech Fraszek: adwokat