Master Truck Show od zawsze wspiera pozytywne inicjatywy, zwłaszcza kiedy w grę wchodzi los najmłodszych, którym życie na „dzień dobry” nie daje zbyt wielu powodów do uśmiechu. A uwierzcie, że radość dzieciaków to naprawdę wysoka stawka! Już niebawem będziecie mieli okazję, żeby wspólnie z nami trochę tej radości rozdać. Podczas tegorocznego zlotu odbędzie się kolejna odsłona akcji Kierowcy Dzieciom, podczas której każdy z Was może mieć swój wkład w pomaganie i wcale nie trzeba do tego wiele! Kierowcy organizujący akcję będą zbierać plastikowe nakrętki z butelek z przeznaczeniem na zakup prezentów dla dzieci z Rodzinnych Domów Dziecka oraz dofinansowanie ich wycieczki do Rovaniemi (Finlandia). Można tym samym upiec kilka pieczeni na jednym ogniu – nie dość, że pozbędziecie się z domu „śmieci”, to też wesprzecie potrzebujące dzieciaki i dorzucicie swoje 5 groszy do działalności pro-ekologicznej – nakrętki zostaną bowiem dostarczone bezpośrednio do firmy recyklingowej!

kierowcy dzieciom  nakrecony kierowca mini

 

 

 

 

 

 

Kolejną częścią akcji jest: „Książki jadą do dzieci”! Jeśli więc poniewierają się u Was książki, z których Wasze pociechy już wyrosły lub straciły nimi zainteresowanie i teraz pozycje te niepotrzebnie zajmują miejsce na półkach i zbierają kurz, przynieście je na Master Truck Show! Kierowcy Dzieciom chętnie je przyjmą, a po zlocie portal domydziecka.org wskaże w pierwszej kolejności 30 domów dziecka, do których książki zostaną dostarczone.

Podsumowanie zeszłorocznej i zaproszenie do tegorocznej akcji „Książki jadą do dzieci”.

Przyłączcie się do nas i pomóżmy wspólnie dzieciom! Pomaganie jest fajne! Wierzymy głęboko, że po zlocie zarówno nakrętki, jak i książki trzeba będzie z lotniska wywozić naczepami! :)