762_24032018Najnowsza generacja opracowana została całkowicie od zera, kładąc wyraźny nacisk na wydajność, komfort, ergonomię i oczywiście nową stylistykę. Można powiedzieć, że nowy miejski lew wyznacza nowe standardy pod wieloma względami i z całą pewnością, w taki dzień jak dziś, można się udać nim nie tylko na wagary. A jak zadebiutował w fabryce MAN’a w Norymberdze, zobaczycie w najnowszym odcinku “Na Osi”. Premiera na antenie Motowizji już w pierwszą sobotę wiosny 24. marca o godz.12:00, a w Tele 5 we wtorek 27. marca o godz.22:25!

W  programie także::
Sprinter według Auto Cuby
Nowości ze świata Volvo i Renault
USA poszukuje polskich mechaników
Ponadgabarytowa epopeja XXL
E-mobilność nadciąga
i wiele innych ciekawostek

Najnowszy odcinek w sobotę (24. marca) na Motowizji – godz. 12:00. Pierwsza powtórka tego samego dnia o 16:00 również na Motowizji, a kolejne w niedzielę (25. marca) o godzinie 9:05 i 16:30. Premiera na TELE 5 we wtorek (27. marca) o godz. 21:25.
Dokładna rozpiska emisji

W sobotę zaraz po „Na Osi” czas na kolejną odsłonę Trucker Club-u. Tradycyjnie już zajmiemy się w programie tym, co kierowcy zawodowi robią w pracy i po pracy, ale nigdy zamiast pracy. Dzisiaj poznamy Bartka i jego “białego Amerykanina”. Po raz kolejny zawitamy na trakerskim zlocie, u Włochów i oczywiście będzie też dużo energetycznych rytmów.

Program „Na Osi”, jak i „Trucker Club”, oglądać można aż w czterech stacjach telewizyjnych: MotowizjaAdventure HDNTLTVR, a „Na Osi” dodatkowo na TELE 5 i Player.pl.

Trucker Club odc.52