Internet daje nam wiele możliwości. Dzięki niemu wiele spraw możemy załatwić, bez wychodzenia z domu. Może to i dobrze, bo ratuje nas to w sytuacji kiedy nie możemy wsiąść “za kółko” i po prostu jechać. Choć są i tacy odważni, którzy mimo złego stanu samochodu lub co gorsza – swojego, wyruszają w trasę. Nie będziemy zagłębiać się do efektów takiej jazdy, jednak zatrzymajmy się może przy karze, jaka może nas spotkać. Jedną z nich są punkty, wiesz… te które zbierasz, zbierasz, a jak już masz komplet to odbierasz nagrodę, nie nie zabierają prawo jazdy.

przewoznik o koszcie pracy 3Już niedługo za pomocą internetowej e-usługi, będzie można sprawdzić kiedy, gdzie, jakim pojazdem, no i najważniejsze – ile punktów przyznała Ci “komisja drogowa” za wyczynową jazdę. Dotychczas mogliśmy korzystać z dwóch usług online dla zmotoryzowanych tj. “Historia pojazdu” oraz “Bezpieczny autobus”. Uruchomienie  kolejnej, trzeciej  planowana jest na 1. kwietnia.

Ważna uwaga, sprawdzając swoje punkty właśnie tego dnia, nie myślcie że uzbierany wynik, wyświetlający się na ekranie to primaaprilisowy żart. Ale skoro to dzień radosny, to uśmiech będzie wskazany, nawet ten wymuszony!

Zobacz także