Nie jesteś  Louisem Armstrongiem, nie masz talentu do instrumentów dętych – nie trąb! :) Czyli jak co roku, uprzejmie przypominamy o Waszym ulubionym zakazie obowiązującym na terenie Master Truck Show podczas trwania zlotu.  Tako rzecze punkt 5.f regulaminu:

Zakazane jest używanie sygnałów dźwiękowych zainstalowanych na lub wewnątrz pojazdów znajdujących się na terenie lotniska. Odpowiedzialnym za przestrzeganie tego przepisu jest uczestnik, który przyjechał danym pojazdem na Imprezę. W przypadku łamania tego zakazu, uczestnik wyraża zgodę na uniemożliwienie działania instalacji elektrycznopneumatycznej w jego pojeździe przez Służby Porządkowe oraz na usunięcie z imprezy na koszt uczestnika. Złamanie zakazu jest równoznaczne z dyskwalifikacją z konkursów Master Truck.

Ale że chcemy – jak to mówią – być sędziami sprawiedliwymi, którzy za dobre wynagradzają, a nie tylko za złe karzą, w tym roku postanowiliśmy uczestnikowi czynnie biorącemu udział w zlocie, bawiącemu się, ale też pamiętającemu o dobrych manierach,  przyznać specjalną nagrodę oraz tytuł – Gentleman Of The Show! :) Gra naprawdę warta świeczki, więc może warto czasem poprzestrzegać przepisów ;)

(Zwłaszcza, że nie chcąc po raz kolejny wszczynać wiecie-jakiej-burzy, w piątek i w sobotę w godzinach od 21:30 do 22:30 możecie trąbić, ile wlezie – przymykamy oko ;) Niech Light Show będzie głośne!)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

PS. Kary nie będą nakładane na uczestników używających trąb powstałych samoistnie po wcześniejszym spożyciu grochówki na strefie Tiger Energy Team II :)

Zobacz także