W ostatnią noc 2016 roku oraz w pierwszy poranek roku 2017, w, należącym do producenta Programu „Na Osi”, studiu telewizyjnym w Chróścinie koło Opola odbyła się zabawa sylwestrowa organizowana we współpracy ze Stowarzyszeniem Miłośników Chróściny. W imprezie uczestniczyli zarówno mieszkańcy okolicznych miejscowości jak i goście przybyli z pobliskich dla studia miast, na przykład Opola, czy Wrocławia. Dochód z jej organizacji został przeznaczony na renowację miejscowej przykościelnej salki katechetycznej, która po remoncie będzie służyć mieszkańcom z okolicy.

Całkowitą oprawą imprezy zajęli się organizatorzy Filmowego Sylwestra – właściciele TV Brawo, a jako doświadczeni w realizowaniu różnego rodzaju eventów (jak choćby zlot Master Truck) – sprostali temu zadaniu znakomicie. Pyszne dania zamówiono w restauracji Złoty Róg w Wawelnie, a do tańca przygrywał DJ Paweł. Podczas imprezy odbyła się loteria fantowa oraz czekoladowy walczyk, do której upominki oraz czekolady ufundowali organizatorzy Filmowego Sylwestra. Podczas tych atrakcji udało się zebrać nieskromną sumkę stanowiącą dobry początek dla renowacji salki, którą do użytku mieszkańców oddał nowy Proboszcz. Bardzo dziękujemy wszystkim za okazaną hojność, a tych, którzy nie mogli uczestniczyć w zabawie – zapraszamy na kolejne imprezy w Studio Brawo. Warto dodać, że na obiekcie możliwe jest zorganizowanie nie tylko zabaw tanecznych, ale wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych z dopasowaną do nich i do wyobraźni zlecających scenografią.  Zatem – urodziny, imieniny, komunie, śluby i wesela – to wszystko może się odbyć w studio w filmowym stylu. A dlaczego filmowym? Bowiem ruchoma, wyjątkowa scenografia jest wyświetlana na żywo z systemu rzutników.

Impreza bardzo się udała, czego dowód stanowią: po pierwsze – zakończenie jej około 6 rano; a po drugie – jeszcze ciepłe zdjęcia, które właśnie otrzymaliśmy od naszej zdolnej pani fotograf – Olivii Wachowskiej. Zresztą – zobaczcie sami!

fot. Olivia Wachowska VAHOVSKA art & music

Zobacz także