Dziewczyny potrafią! Dowodem na to jest zorganizowana po raz pierwszy na Master Truck’u specjalna strefa Driving Ladies wspierana przez DAF Trucks Polska. Inicjatorkami akcji są dziewczyny na co dzień pracujące w transporcie ciężarowym jako kierowcy. To znaczy kierowniczki. Same się skrzyknęły, wymyśliły, co chciałyby przedstawić i na dzień dzisiejszy możemy śmiało powiedzieć, że w ich strefie będzie się naprawdę dużo działo!!!

Piękne Panie podczas Zlotu zaprezentują też swoje rozliczne talenty – będzie m.in. drift w wykonaniu Basi (o którym już pisaliśmy), czy występ muzyczno-taneczny Magdy Jump Kaczyńskiej. Magda zaśpiewa, a tańczyć z nią będą… inne Kierowniczki!:) Będą też… wybory Miss i Mistera!

Poza tym w strefie Driving Ladies spotkacie doskonale znane w świecie truckerskim osoby, jak Helka z truckerskiego (i małżeńskiego ;) ) duetu Helka & Snajper, czy Raperka Trakerka  – Ania Rapp. Będziecie mogli tam zobaczyć najnowszy model DAFa XF. Odbędzie się również wiele konkursów organizowanych przez DAF Trucks Polska.

Jeśli chcecie poznać nasze Kierowniczki bliżej i być na bieżąco z nowinkami z ich strefy, odwiedźcie profil DRIVING LADIES na facebooku. Poniżej można zobaczyć niektóre z dziewczyn, które będą z nami na Zlocie.

To jak? Wybierzecie się na strefę kobiet w najbliższy weekend?:)

Zobacz także