Brawo Disco PoloNowy klub zaprasza!
Muzyka, światło, obraz i dźwięk w rytmie Disco Polo

W każdy piątek i sobotę począwszy od 29. września, w, należącym do znanego opolskiego producenta telewizyjnego TV Brawo, studio telewizyjnym w Chróścinie Opolskiej, będą się odbywały jedyne w swoim rodzaju imprezy taneczne w rytmie popularnej muzyki rozrywkowej disco polo i rock polo. Niepowtarzalność zabaw zapewnią multimedialne ściany obiektu, na których wyświetlane będą najnowsze teledyski pochodzące z najbardziej znanych wytwórni disco polo. Zatem, w profesjonalnym studio telewizyjnym zaaranżowanym na czas imprez na salę taneczną, będzie można nie tylko posłuchać, ale też zobaczyć popularnych wykonawców muzycznych w akcji.

„Wielu z nas słucha tej muzyki na co dzień choćby w radiu, ale zwykle nie mamy okazji nawet zobaczyć jak wygląda teledysk do ulubionej piosenki. W naszym klubie dajemy Państwu taką możliwość. A aranżacje tych klipów są naprawdę fascynujące. Przygotowując zestaw piosenek na imprezy – z przyjemnością podziwiamy jakie oryginalne pomysły mają wykonawcy muzyczni” mówi Aleksandra Donocik z Telewizyjnego Studia Brawo z Chróściny „Przedsmak imprez można zobaczyć w kilku odcinkach produkowanego przez nas programu telewizyjnego pod nazwą taką jak nazwa naszego klubu „Brawo Disco Polo”, które można oglądać w telewizji NTL Radomsko dostępnej na platformach cyfrowych oraz na naszej stronie internetowej www.tvbrawo.pl w zakładce Disco Polo.

Brawo Disco Polo_PLAKAT A3_lowJak przystało na porządną imprezę – nie zabraknie wodzireja, w którego rolę wcieli się DJ Rafał oraz DJ Yaco – obaj znani z prowadzenia najlepszych imprez podczas Master Trucka – zlotu, który także organizowany jest przez zespół TV Brawo.

Studio mieści się przy głównej trasie (droga nr 435) z Opola w kierunku Niemodlina przy skrzyżowaniu ulic Niemodlińskiej i Nowowiejskiej. Niełatwo przeoczyć ten sporych rozmiarów budynek z wiatrakiem i półkolistym dachem. Wieczorem, a imprezy rozpoczynają się o godz. 20:00, hol i wejście podświetla diodowa iluminacja. Tuż przy klubie (po przeciwnych stronach skrzyżowania) przygotowane są miejsca parkingowe dla osób chcących przyjechać na imprezy samochodem. Nietrudno będzie się tu dostać także autobusem miejskim linii nr 16 lub pociągiem relacji Opole-Wrocław. Wygodny dojazd, a także powrót, zapewnić mogą również kierowcy współpracującej ze studiem korporacji Taxi-Odra.

Kompozycja muzyki, obrazów, światła i dźwięku to nie wszystko, co organizatorzy przygotowali dla swoich gości. Zmęczeni tańcem uczestnicy będą mogli zaspokoić pragnienie w usytuowanym w obiekcie barze, w którym serwowane będą różne napoje chłodzące oraz przekąski. „Zrobiliśmy bar w stylu dawnych lat, aby starszym przypomnieć klimaty PRL, a młodych z nimi zapoznać. Dlatego serwujemy drinki i posiłki smaczne i proste.” mówi Andrzej Wachowski z dyskoteki. Hitem Klubu Brawo ma być mielony z bułką lub sałatką oraz „czorno kawa”. Podobno ma nie zabraknąć też ani ogórka małosolnego ani czegoś słodkiego.

Najważniejsza jednak jest zabawa. Sala przygotowana jest na przyjęcie ponad dwustu osób (ale uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona). Do dyspozycji gości przygotowano stylowe loże oraz wysokie stoliki z hokerami. Kto będzie chciał mieć pamiątkę z klubu – będzie mógł skorzystać z fotolustra, które przemawia, robi zabawne foty i na poczekaniu je drukuje. Zapowiada się świetna zabawa, tym bardziej, że, jak obiecują organizatorzy – dziewczyny – do godziny 22:00 będą wpuszczane gratis. Normalna cena wstępu to 10 zł.

Brawo Dsco Polo_banner