W najnowszym odcinku „Na Osi” zobaczycie test beniaminka w rodzinie MAN’a, czyli najmniejszego w tej familii modelu TGE; zwrócimy uwagę na Fuso Cantera, czyli mikrusa w gronie poważnych ciężarówek; ładunek pełniący funkcję drążka kierowniczego i jazdę z latającym talerzem. Premiera na antenie Motowizji już w sobotę 14. kwietnia o godz.12:00, a w Tele 5 we wtorek 17. kwietnia o godz. 22:25!

Co jeszcze w odcinku?FUSO
Amerykanie poszukują polskich mechaników
Wspólny projekt Iveco i BMW
DAF „Dealer Roku”
I wiele innych ciekawostek

Najnowszy odcinek w sobotę (14. kwietnia) na Motowizji – godz. 12:00. Pierwsza powtórka tego samego dnia o 16:00 również na Motowizji, a kolejne w niedzielę (15. kwietnia) o godzinie 9:05 i 16:30. Premiera na TELE 5 we wtorek (17. kwietnia) o godz. 22:25.
Dokładna rozpiska emisji

Przypominamy! W sobotę zaraz po „Na Osi” zapraszamy na nasze „Trucker Club-owe” spotkania. Dzisiaj Daniel opowie nam o VOLVO “Afro Samurai”. Dowiemy się, czy taką “beczką” łatwo się powozi. Odwiedzimy także czeski, trakerski zlot, który z każdą kolejną edycją rozrasta się i zyskuje coraz to nowych fanów. Oczywiście będzie też dużo energetycznych rytmów.

Zarówno program „Na Osi”, jak i „Trucker Club”, oglądać można aż w czterech stacjach telewizyjnych: MotowizjaAdventure HDNTLTVRa „Na Osi” dodatkowo na TELE 5 i Player.pl.

Zlot Czechy